Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó hogy ezt csinálom? Valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó hogy ezt csinálom? Valamit muszáj.

Figyelt kérdés

Szakított velem egy ideje a barátnőm, de igazából semmi értelme nincs a szakításnak. Néha beszélünk azért azóta, bár nem személyesen, mert azt csak akkor tudunk, ha megbeszéljük előtte (a lány budapesti, én meg szegedi vagyok). Szoktam neki küldeni néha sms-eket, hogy érezze, hogy én még szeretem...és mondta, hogy ő is szeret. nem tudom miért vagyunk így. nem értem az egészet. ez jó szerintetek, hogy éreztetem vele, hogy mindennél jobban szeretem és vissza akarom kapni? már nem tudom mit tegyek...


19/F


2010. szept. 19. 15:38
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
Ki szakított kivel ?
2010. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért szakított ha szeret?
2010. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oda van írva az első mondatba, úgy kezdi, hogy szakított velem a barátnöm -.-
2010. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Póbálj meg újra összejönni vele pl utazz el hozzá bp-re én örülnék neki:)
2010. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A csaj a sráccal.xD am ja jo azhem.
2010. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit a kapcsolat távoli... Szeged - Bp? Én is szegedi vagyok, de azért ilyen messzire nem mennék el heti 3x, mert van költséges mellékhatása.
2010. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő szakított velem. azt mondja, tudja hogy nem így kellene lennie, és szeret, de mintha valami visszatartaná...jo lenne megérteni a dolgot.
2010. szept. 19. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:

én ha srác lennék,felülnék a legelső vonatra és vennék egy nagy csokor virágot,majd elmennék a lányhoz leraknám az ajtója elé és becsengetnék majd elbújnék.

írnék neki párt sort is:

pl. h ha jelent neki ez vmit,csak gondoljon rád és repüljön hozzád a legelső kávézóba

v pedig csak mikor látod,h elmosolyodik előbújnál a lépcsőházból és megölelnéd :)

2010. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretne, nem szakított volna, hanem veled akarna lenni, mint te vele. Ergo - nem szeret.

VAGY van valaki, akit jobban szeret, mint téged.

Törődj bele, ennyi.

2010. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!