Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lesz így fiúm ha visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz így fiúm ha visszahúzódó vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Nos a nyelvtani kérdésre válaszolva:

Valaki megdönt, aztán vársz 9 hónapot, és 50%-od van rá, hogy lesz egy fiúd...

2010. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem akkor inkább fia lesz:D
2010. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
lesz, ne aggódj. Én is ilyen voltam annó, elkezdtem ismerkedni, tök kis beszari voltam, aztán megjött az önbizalmam, és merek ismerkedni.
2010. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Fülünyúl ***** válasza:

"Nos a nyelvtani kérdésre válaszolva:

Valaki megdönt, aztán vársz 9 hónapot, és 50%-od van rá, hogy lesz egy fiúd..."


A híres 'taktikai teherbeesés'?

2010. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

könnyen lehet, mert pl. én is kifejezetten szeretem a visszahúzódóbb lányokat, szóval ez nem is lenne akadály inkább az h h tudnál összekerülni egy ilyen fiúval

18/f

2010. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt csajom :-(
2010. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
az örökbefogadás is egy megoldás, ráadásul úgy sokkal biztosabb, hogy fiú lesz.
2010. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Próbálj nyitni picit az emberek..a fiúk felé..barátkozz, aztán bármi lehet. és egyébként is van olyan fiú akinek pont a félénk lányok tetszenek, de azért jobb ha nem vársz örökké..tegyél valamit te is azért hogy megtaláld Őt. (:
2010. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát valahogy biztos, nagyobb esélyed van rá mint egy visszahúzódó fiúnak. Vannak akik az ilyen lányokat szeretik mint én is. Amit tehetsz beszélgetsz másokkal, mondjuk eleinte neten keresztül, ha úgy jobban el tudod engedni magad.
2010. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a kérdezőt, de komolyan!


Küldtem neki privátot, ha van kedve ismerkedjünk. Nem értem miért teszi fel a kérdést, ha egyesek szeretnék megismerni, de ő nem tesz semmit az ügy érdekében. Ennek nincs értelme így. Ahhoz, hogy valakinek kapcsolata lehessen, azért tenni is kell!!!


Úgy érzem inkább az önsajnáltatás a cél, nem pedig mást. Tényleg nem bántásból írom, de ha valaki érdeklődik a másik nem után, az nyilván választ vár. Nem szeretem mikor a lányok játszadoznak, persze lehet, hogy nem volt ideje gép előtt lennie, ezt is megértem. Ha ez van, akkor visszavonom az állításomat.


Másrészt, ha ismerkedni szeretnél, a legjobb megoldás a félelem legyőzésére az ismerkedés!!!

Ha nem teszed/vagy nem éled át a helyzetet, akkor csak kisérteni fog a dolog, hogy miért is vagy visszahúzódó,holott van esélyed a dologra.

2010. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!