Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik.A nyáron egy helyen dolgoztunk. Jól elvoltunk, sokat beszélgettünk. Én teljesen beleestem, de mivel már suli van, nem találkoztam vele lassan 3 hete. Nemrég írtam neki egy sms-t hogy mi a helyzet vele, de nem válaszolt. Hogyan tudnám elfelejteni? Mindig azon gondolkozom, hogy milyen jó lenne ha véletlenül találkoznánk még, nézegetem a képeit + videókat amiken szerepel. Teljesen oda lettem érte :(
2010. szept. 19. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nagyon rossz lehet :S

csak mert én is ilyen helyzetben vok, teljesen beleestem egy pasiba csak ő messze van jelenleg és sztem nem is akar komolyat :S

próbálj meg vele msn-en v facebookon beszélni, csak kérdezd meg h mizu vele, aztán ugyis kiderül h mi lesz, ha jól elbeszélgettek akk van esély, ha meg nem akar semmit azt ugyis érezni fogod!

2010. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem reagált az sms-re, akkor kár pedálozni nála. Ha lenne esélyed akkor minimum hogy válaszolna. Szerintem ne alázd meg magad hogy ezek után te keresed mint valami pincsi kutya. Felejtsd el, majd találsz mást.
2010. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!