Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most az, vagy még csak alakul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most az, vagy még csak alakul?

Figyelt kérdés

Van egy srác,7év van köztünk. Nekem tetszett meg először és talán én is kezdeményeztem,ő meg vevő volt rá...

Egy ideig csak akkor beszéltünk egymással,ha itt voltak,ahol én is élek.

Viszont augusztus utolsó hetétől fogva msnen is beszélünk,de minden este felhív,és találkoztunk is már.

Hétvégén is találkoztunk,nagyon bújós volt,látszik rajta,hogy akar vmit. Mondta is,hogy ilyet rég nem érzett,és hogy én más vagyok és komolyan gondolja. Haverja is mondta,hogy amikor telon beszélnek,nincs olyan,hogy ne hozna szóba. Egy csaj is mondta,aki nemrég ismerte meg őt,hogy neki is mondta,hogy vmivel megfogtam őt. Mindenki úgy látta most is,hogy ő már szerelmes. Mondta,hogy lehet,hogy az,mert nem tudta,eddig,hogy az miylen is,de most nem telik el úgy nap,hogy jutnék eszébe,és rosszul érzi magát,ha nem hív fel. Lett volna rá alkalma,hogy nyomuljon úgy,hogy le tudjon fektetni,de mondtam,hogy állj. Erre meg magázhoz húzott,mondta,hogy reméli nem hiszem azt,hogy csak le akar fektetni,mert nem így van. Adott egy puszit és mentünk a többiekhez.

Na mit gondoltok?


2010. szept. 19. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem okés a srác, de azért vigyázz! Túl kedves sztm!

Lehet magába bolondít aztán kiereszti a fogát, hogy milyen valójában, akkor már nincs vissza út! Én nem azt mondom. hogy ilyen, de azért jobb félni, mint megijjedni!

2010. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
korod? nem mind1 hogy 27 éves vagy és ő 20 vagy 17éves vagy ő meg 10...
2010. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17,24
2010. szept. 19. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is az van, 17 éves lány vagyok,a barátom 24.

Nincs semmi gáz szerintem, mi is ismerkedtünk 1 hónapig, és nálunk is ugyanezek voltak,azóta együtt vagyunk lassan egy hónapja,már le is feküdtünk, és nem látszik semmi ilyesmi,hogy csak a szex miatt akarna velem lenni.

Szóval szerintem próbáljátok meg:)

Sok sikert!

2010. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!