Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolóztál már valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztál már valaha? (Kort, nemet köszi) És hogy milyen volt azt is:D

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 11:10
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

5 évesen XD azóta nem

11/L

2010. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
5 évesen max. szájra puszi lehetett, nem? (: Egyébként én eddig 4 fiúval. Az első nagyon rossz volt, erdei suliban volt, és a fiúnak is, nekem is ez volt az első, de nagyon rossz emlék.. A második üvegezéskor volt az egyik haverommal, az se volt túl jó. A harmadik moziban volt, nálam egy évvel idősebb fiúval, de az se volt jó.. Most van egy barátom, 8 napja vagyunk együtt, és hihetetlenül imádom. Nagyon jól csókol, jókat is tudunk beszélgetni meg minden. Szóval nekem ebből az jön le, hogy akit nagyon szeretsz, azzal jó smárolni, többiekkel annyira nem.. legalábbis nálam így van (: 13/L
2010. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem pont ma 1hete volt meg az első csókom=) és tökjó=) elég hirtelen jött,nemszámitottam rá hogy milyen lesz és huh...furi volt nem ilyennek képzeltem el...:)

16/L

2010. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

8 hónapja vagyok együtt a barátommal.Vele volt az első csókom is augusztusban. Leírhatatlan élmény volt. Utoljára tegnap csókolóztunk,legközelebb nem tudom,mikor fogunk tudni,mert elég messze lakunk egymástól,ott a kolesz,stb:(

13/L

2010. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Egyszer...Hihetlenül jó volt és elég váratlanul jött az egész.Ez már olyan 2hónapja volt.Azóta is szeretem és imádom a srácot csak sajnos nem kellek neki,csak 2 napra voltam neki jó.Azóta összejött az unokatesómmal és most nagyon szenvedek miatta és nagyon megbántam a csókot de azért jó volt. 13L
2010. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

nekem azt hiszem 13-14-évesen volt az első csókom. abba a fiúba 3-évig voltam szerelmes,és ő vette el a szüzességem is. mára már gyűlölöm...:D de ő volt az első,és leírhatatlanul jó volt :$

más pasikkal is smároltam, de voltak szörnyűek is...:S

most van barátom,7hónapja ^^ ő mesésen csókol *_*

2010. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!