Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakorlati lépéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorlati lépéseket tettél a kapcsolat helyrehozására?

Figyelt kérdés

Nyilván a több kommunikáción kívül.

Ezek mennyire váltak be


2022. jún. 4. 08:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk az összeköltözés segített.
2022. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%

Van egy olyan pszichologiai tanács ha vmi hianyzik a párodbol tégy ugy mintha meglenne benne es meglesz benne.


Mert az emberek a dicséretre a bizalmadra ösztönösen is rá akarnak szolgálni.


Ezért pl elkezdtem dicsérni hogy milyen igazi férfi ha palacsintatésztát kever milyen eròs hogy pikk pakk megvan, vagy humorizálni vele, ha kértem segitsen a konyhában (ő az a tipus akit világeletében az anyja szolgált ki), és neki igy öröm lett a konyhaban velem egyuttműkodni es gyakorta magátol kezdeményezte is később.


A nőleséseirol elmondtam hogy nekem megalázo es büszkén akarok vele bárhol is lenni hogy kihuzhatom magam mások elott is, igen ő az én barátom és nempedig lesutott szemmel lenni más nők elott hogy hát igen nekem egy ilyen sz.rember jutott.

És amikir pl kinyitotta nekem a kocsiajtot más nők elott ugy ültem be mint vmi királylány, amugy valamiert a ferfiak nagyon is akarnak arra ügyelni hogy megőrizzék a mosolyod vagy azt hogy velük örömmel flörtölj es ne depis sárkány legyél.

Ezért allandoan jo ereztetni hogy imádom a társaságod társaságban is, stb

És később képes volt levetni magárol azt, hogy nőket les es gyakorta el is fordult ha őt lesték! De ugye én példát is nyujtottam azaz a haverjait sem bámultam nem mosolyogtam a képükbe(feltékeny típus),hanem látta rajtam hogy tisztelem őt lesutom a szemem szerényen más pasi esetleg engem kitüntetett figyelme előtt, stb.


Gyakorta éjszaka elalvás elott tört néha rá a veszekedhedhetnék, mikor kimerült volt állandoan ingerlékeny is volt es nem egyszer kellett vele BANÁLIS dolgokon de hajnal 2-ig is balhézni, így kihasznaltam azt hogy amikor hazaér munkábol szeret mesélni, és elalvások elott gyakorta dicsértem hogy annyira imádom mikor sztorizik mesél duruzsol a fülembe, és jo erzés volt neki hogy szeretem ha mintha altato meséket mondana mint a gyerekek, es erre is rá akart szolgálni, és át tudtam mindig terelni mikor elkezdett pedzegetni egy egy vitát balhét, hogy gyorsan rákérdeztem egy egy munkahelyi vagy haveri vagy családi sztorijara, vágyakozást nyujtottam hogy meséljen meséljen, és javarészt terelhető a gondolkodása és a vitákat ezzel csírájában tudom elfolytani. Plusz főzöm a nyugtató teákat, mire hazajön..és megvárom mire elalszik, azután merek csak elaludni.


Neha nem tetszett az egocentrikus gondolkodása hogy pl amikor mélyponton vagyunk, es szükségem lenne rá, vagy szeretetre vagy stb, sokszor tapasztaltam azt hogy amig en kínlódom addig ő "fütyörészve" a kocsiját fényezi, magát tuningolja pardumoket vesz magának, semmi empátia nincs benne, a mélypontok csak nekem mélypontok, őt meg sem hatja, ezen kiakadtam kikértem magamnak, a kocsijára voltam feltekeny, es olyan szinten kompenzált, hogy ezután folyamatosan figyel arra hogy engem kényeztessen, és rengeteg mindennel halmoz el, nagyon törekszik arra hogy teljesitse a vágyaim, bizhassak abban hogy engem ő valoban szeret es nem magát szereti jobban!


Dicsérem a szuleit jo kapcsolatot ápolok veluk, hogy ugy érezze a családjába tartozom, nem akarom magam kihúzni az életébol, gyakorta kérem én, hogy menjunk hozzájuk, aludjunk ott. Azaz erősítem benne a köteléket mert gyakorta tart attol hogy el akarnám hagyni, nemigen bízik bennem.


Tartok félek tőle, amiért fegyverr vásárolt,(nem tűnik felelősségteljesnek és néha dühöngő is), de mivel neki öröme mint egy kisgyereknek, így elvettem a fegyvertartás veszélyes oldalát(ne is jusson eszébe), hanem mintha barátja csapattagja lennék, kitanultam segitettem abban hogyan kell összeszerelni, milliot nevetgéltunk rajta hogy maffia család vagyunk, és a fegyverhez pozitív élményt csatoltam asszociácioként, nem pedig azt hogy fegyver+erőszak+félelem.

Tehát asszociácios kapcsolatokat építek ki az "agyában", tehát nem fog engem fegyverrel fenyegetni egy egy veszekedésnél mert pozitiv jokedvű élményeket "csatoltam" neki hozzá közénk.


Első szusszra hirtelen ennyi ugrik be

2022. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

3.vagyok

Még annyi, pl: gyakorta amikor megvádol(amikböl megint hatalmas balhé szokott lenni) hogy csalnám, vagy más férfi kellene nekem, kérem arra, hogy a szavait is másképpen használja kerdezze azt ugye hűséges vagy hozzám, csak én kellek neked.

(Mert gyakorta abbol.is balhé van hogy amikor baromságokat kérdez nem reagálok neki, nem válaszolok egyből, mert gyakorta meg sem hallom annyira abszurd, es mondtam neki hogy állandoan negativban tárgyal velem azaz az megy megcsaltál-nem, találkoztál pasival-nem, és állandoan nemeket kell mantráznom, kerdezze már inkább szeretsz? Igen. Akarsz engem? Igen. Es mindhatnám inkább az igeneket. Sokkal felszabadítobb lenne)


És érdekes, de volt éjszakai bekattanása ezutan és ösztönösen képes volt erre áttérni hogy azt kérdezi hűséges vagy? Szeretsz engem?


El voltam hűlve hogy egy másik ember szókincse gondolkodása szabályosan manipulálható tenyleg.


Tudatosan törekszik arra hogy pozitiv élményekkel töltse fel magát velem, és ne a negativ spiralba kerüljön hogy gyűjti a sérelmeit amik aztán robbanni fognak, hanem a pozitív gondolatokat gyűjtsük.

2022. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2es azért elég durva lehet ennyire tudományosan élni. Hogy minden történés cselekedet mögé nézel és megvizsgálod h hogyan manipuláld azt + irányba a párodra v a kapcsolatodra nézve
2022. jún. 4. 10:28
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Amikor ejszaka nem akarsz balhét de elkezdi a párod azt hogy miert is nem vetted neki fel napkozben a telefont, es tudod azt elore barmit is mondasz, sem lesz neki jo válasz és ordítani fog hajnal 2 ig, akkor gyorsan megkérdezed hogy a xy-ka mit csinált ma a munkahelyen már megint amin nevetettek? Es elkezdi mesélni aztán mesél regél tovább. Es aztán végre elalszik.


Nem az hogy durva hanem egyenesen muszáj.:(

2022. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Plusz

Engem is lehozna az életemről.ha kritizálnak vagy megmondják a hibáim. Sokkal többet ér a bíztatás dícseret javaslatok!


Erre külön motiváciora videok is vannak, es gyerekcsoportokkal is kísérleteztek már. Hogy a szavak a másikat merre motiválják.

2022. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem lelázni bántani kell a másikat vagy veszekedni vele, hanem megmutatni neki azt hogy képes erre arra, tud teljesiteni ha akar es mint társa te ebben segited es mellette állsz.


Ez nem tudomanyos élet, hanem ennek kéne a természetesnek lennie mindenkiben.

2022. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
*lealázni
2022. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass 2esre,elmebeteg ő is meg a faszija is. Itt vinnyog hónapok óta. Nyilván egy normális ember nem tudna ilyen bántalmazó sz*r kapcsolatban élni, minden lépésére, gondolatára figyelni, nehogy felidegesítse a másikat, kinyalni a s*ggét, helyette is gondolkodni. Egy görcs leszel, szóval isten ments, hogy bárki megfogadja a tanácsát! Az ilyenektől le kell lépni, nem még kiszolgálni az agyament lépéseiket
2022. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, a kerdés az volt, miket teszel a kapcsolat helyrehozására.

A gyk persze hogy semmit. Szakits dobd ki hulye vagy. Ha barmit is szeretnél tenni.

2022. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!