Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Próbálkozzak még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbálkozzak még? De akkor miért viselkedett úgy anno?

Figyelt kérdés

Igazándiból nem kérek kioktatást sem egyéb ilyesmit!Csak az válaszoljon aki normálisan tud!

Van egy srác, fiatalabb mint én (3hónappal) nyár eleje óta találkozgattunk igy a haveri társaság miatt! Egy idő után kezdtem megkedvelni...ezt ő akkor még nem tudta! Egyik este történt közöttünk csók..másnap hazakisért (együtt voltunk haverokkal egy házban,filmeztünk meg ilyesmi)! De ezek után úgy viselkedett mintha semmi sem történt volna!Egyszerűen nem tudom mit tegyek...azóta is találkozunk de semmi!Én viszont nagyon belezúgtam:S Legalább ha tudnám, hogy semmi esélyem az is valamilyen szinten megnyugvás lenne, viszont igy mással akivel alakulhatna, nem merek belekezdni mert arra várok, hogy pont akkor keresne...:S Valaki tipp, mit tehetnék?:SKöszönöm!!

(17/L)


2010. szept. 18. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb hogy megkérdezed tőle hogy mit érez irántad stb... mikor találkoztok legközelebb? mert akkor mondjuk félrehívod hogy szeretnél vele megbeszélni valamit és rákérdezel a dologra. nah nem kell egyből rázúdítani mindent csak szolidan, nehogy elijeszd :) máshogy nem nagyon tudhatod meg. hajrá :)
2010. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Igazándiból ez lenne a legmegfelelőbb dolog amit tehetnék...csak haverjai túlságosan gyerekesek(meg szerintem ő is) és nem akarom, hogy ebből leegyen a nagy sztori avagy őt piszkálják miattam! Én úgy gondolod akármennyire félénk lenne ő, ha akarna valamit keresne vagy jelet adna!Erre várok mióta...:S De várhatok is gondolom ha nem teszem meg a javaslatod:) Igaz?:) Mégegyszer köszönöm:)
2010. szept. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!