Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítás lesz a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés

1éve vagyunk együtt a barátommal, semmi baj nem volt egészen nyárig. Nyáron elkezdődtek a veszekedések, egymásba kötöttünk folyton,tudat alatt is megbántottuk egymást..

Most megint elkezdődik ez az időszak,akármit csinálok, beszól, pattog, megharagszik, direkt belémköt, semmi nem jó neki.

Most mondtam neki,hogy szeretnék kicsit pihenni délután,úgy jöjjön átt!

Erre ő mondta,hogy hát akkor átt sem jön! Régen soha nem volt ilyen.. álítólag ugyanúgy szeret,de ezt már nem hiszem el! Rengeteget sírok miatta, nem bírnám ki,ha elhagyna...hogyan tovább?

L/17


2010. szept. 18. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből szakítás lesz.

Ez sajnos egy ilyen időszak...

2010. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És én mit tudok tenni,hogy ne legyen szakítás?

Kerülöm a veszekedéseket,hagyom,hogy néha egy-egy szóval is megbántson,mindent lenyelek,csak ne veszítsem el..:((

2010. szept. 18. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:

fursa ezt olvasni...énis így vagyok csak 2 évvel fiatalabb és fél éves kapcsolat...:S

attól tartok, amit az első válaszoló is írt...:S

kívánom h oldódjon meg a gondotok!!:)

2010. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos én sem tudom a megoldást!:(
2010. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal semmit sem oldasz meg, ha lenyeled a dolgait. Sőt... csak rosszabb lesz.
2010. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13:55

Megosztanád légyszíves pontosabban a te eseted..?

Én is ettől félek,szeretem nagyon,ő az életem értelme..:(

2010. szept. 18. 14:01
 7/10 anonim ***** válasza:
ha szakítanátok nyugodtan írj nekem privit majd én ápolgatom a kis lelkedet amíg rendbe nem jössz...vagy el nem mész :D
2010. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is hasonló gondol volt. A barátommal 2évig járunk és naggyából 1év körül kedett megváltozni és bunkón viselkedni velem.

Szerintem ez abból fakad h még fiatalok voltunk és tiis fiatalok vagytok így változik a személyiségünk..ettől ő még ugyanúgy szeret téged csak nem veszi észre magát. Én addig tűrtem ezt és nem léptem amíg kiszerettem belőle. Szakítottam..akkor jött rá h tényleg hülyén viselkedett és mit veszített velem. Megváltozott és bármit megtenne értem..iszonyú aranyos lett újra..de nekem ez már nem jó..mert elmúlt a szerelem:/

Javaslom h most lépj..szakíts vele..ha hajlandó érted megváltozni akkor igazán szeret..ha nem akkor nemis szeretett és te jobbat érdemelsz.

Azt kívánom bár előtt léptem volna és még akkor beállt volna benne a változás amíg szerelmes voltam..akkor most boldogok lehetnénk:(

19/L

2010. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én esetem... A volt barátom is így kezdte... El kezdett velem bunkón viselkedni, alig hívott, nem nagyon érdekelte, mi van velem. Persze voltak jobb napok is, de ez volt a jellemző. Próbáltam utalni rá, hogy így nekem nem jó, hisz rosszul esett nekem, amit velem csinált, végül mindig neki állt feljebb, hogy miért nem értem meg őt. Hiába próbáltam neki kedveskedni, semmi nem volt jó neki. Végül ő mondta ki, hogy próbáljuk meg külön. :(
2010. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és mi 2 évig voltunk együtt.
2010. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!