Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák. Tovább lenn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák. Tovább lenn. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy tesi tanár a sulinkban 25éves kb engem nem tanít de volt ,hogy ki mentünk az udvarra ő egy focikapunál állt és néztem majd visszanézett ,ránéztem újból visszanézett és mosolygott.Azóta ha elmegyek melette mindig nézrám és mosolyog és köszönget és már modnták többen is,hogy mindig rámnéz.Én is fiú vagyok de nem látszik hogy bi vagyok.retro stilusú vagyok kicsit izmosabb.DE szerintetek ő is az? 16/F
2010. szept. 18. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy az. Én ugyanilyen helyzetben vagyok, csak lány. Írhatsz privit, leírom a tapasztalataimat:)
2010. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesd el. Tudom ismerős, nekem is volt 18 évesen 23éves tanárom. kicsit furcsa volt.
2010. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ha most ránézel valakire, akkor ő is visszanéz. Ha rámosolyogsz, akkor visszamosolyog.
2010. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy legyen a személyi edződ ;)
2010. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!