Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam fel a szerelmemet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel a szerelmemet az orvosi miatt? : //

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
komolyan,ha kérhetném. : / elég nagy dilemma ez,aki nem éli át,talán nem is tudja.
2010. szept. 17. 20:07
 2/13 Kamuuu ***** válasza:
67%
Miért kéne fel adnod én sose értettem hogy a tanulás és a szerelem közt mi az akadály?:D:D majd biztos meg tudom ha nekem is igy lesz XDD
2010. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elmondanád hogy mi a dilemma oka. Mármint hogy miért kéne egyiket választani a 2 közül. Akkor jobban tudnák érvelni neked.
2010. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem ismerjük mi a pontos helyzetet,h miért is kellene feladnod,de ha választani kell,akkor a tanulás,a jövőd a fontosabb,a szerelmed nem olyan biztos dolog...:)
2010. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet sokat mondani. Arra tudnék gondolni, hogy az orvosi miatt el kell menned egy másik városba, igaz?
2010. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na látjátok,erről beszélek : )) ő nem tűri,hogyha keveset találkozunk,márpedig a gyakorlatok miatt és a tanulás miatt elég keveset tudunk.nem vagyok buta,csak nagyon szorgalmas.bulizni sem járok annyit mostanában,amikor meg találkozunk hétvégén,általában hullafáradt vagyok,már nem olyan semmi,mint régen.ezért dilemmázom.hogy talán neki jobb lenne,ha nem velem lenne,hanem valaki mással,aki több időt tud fordítani rá.én nagyon szeretem,de a hivatásomat is.
2010. szept. 17. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Én feladnám a szerelmemért... nálam első a "család"...
2010. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az egyetemen is lehet ismerkedni, az orvostanhallgatók megértenék, hogy tanulnod kell, nem tudsz plázázni, mozizni..

Hisz tudják, mi a követelmény.

2010. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

utolsóval értek egyet...

szerintem ha igazán szeretnéd, meg sem fordulna ilyen kérdés a fejedben....

2010. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pfff... nem tudom egyeseknek milyen felfogása van az életről. A mai világban végzettség nélkül nem vesznek fel sehova. Szerelemből meg nem lehet megélni. Ha a párod nem tudja megérteni hogy most a tanulás az első, akkor mehet a fenébe....
2010. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!