Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy van egy lány a suliban,akibe nagyon szerelmes lettem.De én igazából várni akarok ezzel a dologgal.(Párkapcsolat)Viszont sokszor gondolok rá,illetve ha belegondolok hogy mással fekszik le,illetve hasonló dolgokra,noss..Az enyhén szólva rossz érzés.Van rá esély hogy elmúlik a szerelem?(Merem remélni)


Előre is köszönöm a válaszokat!

Ricsi

16/f


2010. szept. 17. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg szeretes akk sok idő még elmúlik
2010. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerelmes és fiú? vannak még csodák?

szerintem csak dugni akarsz:D

2010. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire zavar még a gondolat is hogy az a lány mással van akkor nincs mit tenni, add tudtára hogy szereted...
2010. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Sajnos" tényleg szerelmes vagyok abba a lányba.Ilyet sose éreztem egy lány iránt se.Eléggé megváltozott az életem emiatt.Remélem nincs igazad,és hamar elmúlik.
2010. szept. 17. 19:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtára adtam hogy szeretem.Eléggé meglepődött,hiszen szinte alig ismerem.Bejövök neki,ennyit irt.Mint utóbb is írtam a kérdésben,várni akarok a kapcsolattal.Remélem hogy nem lesz másé.Ha meg igen,akkor alkalmazok egy jó öreg mondást: ez van.Az biztos hogy akkor nem lesz kellemes érzés számomra.
2010. szept. 17. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
C-vitamin kúra!!!
2010. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

irdmarle lécci hogy milyen érzés

NEMHÜLYESEGBOL MONDOM

2010. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ne haragudj h ezt modnom, de én egy éve lettem szerelmes, és azóta nem múlik el:S és nem kaptam még meg:S
2010. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Brien15:


Kb leírtam hogy milyen érzés.De azért picit jobban részletezem kérdésedre:


Például: Órán sokszor őt bámulom.Volt neki egy udvarlója,de az nem jött össze,csak a barátja lett.Sokszor van vele,és az nekem nagyon rossz érzés.Illetve mint írtam,valamikor elképzeltem magamban hogy mással van.Na,az nagyon rossz érzés.A lényeg hogy úgymond "rajongok" érte.Furcsa érzés...Sokszor azt varom hogy feljöjjön MSN-re,vagy hogy találkozzunk.Nagyon részletezni nem akarom.Körülbelül ennyi.Remélem "segítettem".

2010. szept. 17. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!