Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallgassak a belső hangomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a belső hangomra?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal kb 2 hete,nagyon édes és aranyos. be akar mutatni a szüleinek,ami már jelent vmit. DE eléggé beijedtem ettől az egésztől.

Én más vkibe vagyok szerelmes :S viszont ha uttána reménykedek akkor egyedül maradok örökre,mert neki csak sexre kellenék :S

A sráccal akivel összejöttem azt a másikat szeretném elfelejteni. Már 2 éve próbálom egyedül elfelejteni,de nem megy!


2010. szept. 17. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Maradj vele, aki beakar mutatni, úgyis nő a vonzalom ha vele maradsz, mert jobban megismered.
2010. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok szerelmes, de nem igazan tudok senki masra megcsak gondolni se. viszont ha Te tudsz, akkor maradj vele, probald meg, hatha sikerul. mert ez a viszonozatlan szerelem egy pokol :S
2010. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a belső hang félém azt mondja h nem kéne taliznom többet a másik sráccal,mert akibe szerelmes vagyok az most fog lépni :S

viszont egypárszor már megszívtam ez miatt,h ugy volt lesz másik kapcsolatom,de jelentkezett a srác akibe szerelmes vagyok,és én megint reménykedni kezdtem,persze tök fölöslegesen

2010. szept. 17. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem hanem vagy biztos akkor kerdez meg tole , hogy mire kellenel annak a maisknak mert .... en is hasonlo cipoben jarok szerintem azert nem nagyon akar velem talizni egy lany mert nehanyszor szoba hoztam a temat de csak azert mert ki akartam deriteni hogy volt e mar ugy valakije meg ,hogy a jovoben akarna-e :) termeszetesen nem pont igy kerdeztem ..... de hargszik ram ....... en meg nagyonbeleszerettem es nem tudom felejteni
2010. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez pedig ram is igaz most fogok lepeni mert jovo heten tudok talakozni vele (nalunk most kezdodik az egyetem : ) en nem csak arra kell nekem :) mert tiszta szivembol szeretem )
2010. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a kis janos csak az itteni muszvesz nevem :P ... ha estleg en lennek az a szemely akirol irtal kerlek irj egy privit ;) es megbeszeljuk a dolgokat :) (zsolt az igazi nevem)
2010. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:9 nem te vagy az
2010. szept. 20. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
kar ::P akkor meg minig nem tudom hogy kedvel e vagy szerete meg ...... :-< ... meg kell varnom a jovo hetet mer messengeren es telefonon nem valaszol :P
2010. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma megprobaltam alnevvel sajnos nem nagy sikerrel jartam :( (azert elnevvel hogy felvegyen ujra mesre es tudjam kionteni aszivem de sajnos nem jott ossze)
2010. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!