Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotokkal milyen időközönké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotokkal milyen időközönként szoktatok szexelni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mire elég 1-2 alkalom?

Talán arra, hogy ha hazaértek hulla fáradtan este, aztán vacsi, fürdés, és amint leteszed a fejed a párnára már érzed is, hogy alig bírod nyitva tartani a szemed.

Vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek?

Én igen is örülök a heti 1 szexnek!

Az arra elég, hogy érezzük egymást egy kicsit, hogy még mindig szeretjük egymás ugyan úgy, mint rég, a sok szex nélkül is. Persze örülnék többnek is, de sajnos a munka elveszi minden erőnket.

2010. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én a barátnőmmel nem igen tudok együtt lenni heti 7 szer..

mert ugyanis Hétfő-Kedd-szerda karate edzés napi 3 óra ja és tanulni se ártana örülök h élek .. csütörtök sakk. edzés. másnap suli.. így nekünk marad a péntek meg a szombat este.

2010. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hetente 3-szor találkozunk legtöbbször, de olyankor együtt is alszunk. Ilyenkor minimum 1 szokott lenni, de van hogy 2.
2010. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, én nagyon sajnálom, hogy a sok elfoglaltság miatt csak ennyire van energiátok. Normális körülmények között biztosan nektek is több lenne.

Én azt mondom, hogy a szexből sosem elég és annyit kell csinálni, amennyi csak belefér! Öreg korában már úgysem nagyon szexel az ember, úgyhogy mindent bele!

2010. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

18:42 vagyok

Én is így gondolom, hogy minden időt ki kell használni, és én is nagyon szeretek szerelmeskedni.

A legjobb mikor szabi van, és kipihentek vagyunk, akkor még a mosógépet is igénybe vesszük, persze nem mosásra. ;)

Nálam a minőség többet nyom, mint a mennyiség, a kevesebb sokszor több.

2010. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!