Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg tegyem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg tegyem? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
tehát vagy egy fiú,akivel jártunk..de hamar végelett..viszont mostanába beszélünk..újra..aztmondta szerelmes belém,találkozni akar velem,megcsókolni...nekem nagyon hiányzik,szeretném vele újra kezdeni.ugyanakkor van a szülinapunk,és szeretnék vele találkozni,és ha azt mondanám neki hogy van egy ajándékom számár,csukja be a szemét,én pedig megcsókolnám,akkor szerintetek mit szólna?ez jó ötlet ?
2010. szept. 17. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 12?
2010. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16..18
2010. szept. 17. 16:29
 3/9 anonim válasza:
szerintem jó ötlet :) tecceneneki ahogy a fiúkat ismerem :P főleg ha eszt mondta neked :D szerintem tedd meg ! = )
2010. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd meg! Bárcsak velem is ezt csinálná valaki... vagy én csinálhatnám valakivel, de nincs kivel... :(
2010. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megér egy próbát
2010. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez nekem nagyon jól esne :D 16/F
2010. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát nemtudom nekem ez gyanus a kapcsolatotok miért nem műkődött ?!...ez is jelent valamit!!!Most meg azt mondja h szerelmes beléd hát érdekes ez most hogyvan?! szerintem ne dőlj be neki ..ami nem megy azt nemkell erőltetni,meg miért vagy olyan biztos hogy most működni fog?! kell neked még 1 csalódás ?!
2010. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából a kapcsolatunkkal nemvolt semmi baj.egyszercsak úgy döntöttünk vége.máig nemtudom miért.és úgyérzem ismerem annyira hogy tudjam nem hazudik,nem olyan,ha meg igen csalódok..de szeretem nagyon.. nemtudom még mi lesz,úgytünik mostanság úgysem fogunk találkozni,egyikőnk sem ér rá,élsportolók vagyunk mindketten + a tanulás..na de majd meglátom,azér köszönöm :)
2010. szept. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!