Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez baj lehet? Vagy csak túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj lehet? Vagy csak túl reagálom!? :S talán még érez iránta valamit?

Figyelt kérdés
a párommal lassan 1 éve együtt vagyunk és engem nagyon zavar az ,hogy a volt barátnőjének ha születésnapja van vagy névnapja sms-t ír neki több mint másfél évet voltak együtt ez nem tudom számít e valamit de már a csajnak is van új párkapcsolata. Hiába mondtam hogy ez engem zavar ő csak annyit mondott h nem akar bunkó lenni a csajjal.. sztem ez hülyeség.. :S
2010. szept. 17. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem túlreagálod!


Én is írok a volt barátnőmnek sms-t vagy felhívom mikor születés vagy névnapja van, de csak szép gesztusból.

A jelenlegi barátnőmet szeretem, de attól még lehetek normális ember is és maradhatok haveri kapcsolatban is a volt barátnőmmel.

2010. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ezzel valamennyire megnyugtattál:)
2010. szept. 17. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:

jaja én is írok neki mindig SMS-t szülinapjára. Azért mert nem vagyok vele, és mást szeretek, attól még nem kell elfelejtenem... Én sem haragudnék a barátnőmre, ha a régi barátaival tartja a kapcsolatot. Emberek vagyunk, és ha szeretjük egymást, miért ne bíznánk meg egymásban? Tudom, hogy szeret, és biztos nem fog megcsalni, pláne nem azzal, akivel már szakított.


Szóval ez butaság tényleg :) Bizz benne, ha meg akar csalni, annak nem az a jele, hogy évente két sms-t küld a volt barátnőjének. Mind a ketten udvarias emberek, és azért a fontosabb napokat illik megtartani, ha máshogy nem is, egy sms-el. Ha nagyon belekötsz, azzal csak baj lesz, mert a srácnak az jön majd le, hogy féltékenykedsz fölöslegesen. Ne tedd, legyél el vele. Ha szeret, veled marad, ha nem, akkor úgyis elmegy. De ha egy éve veled van, esélyes, hogy szeret :)

2010. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szívesen!:)


Nézd vannak párok akik képesek normálisan szakítani és véget vetni a kapcsolatuknak, és valamilyen szinten barátok maradnak. És emellett mind a kettőjüknek lehet boldog kapcsolata , és mind a kettőjük a jelenlegi párját szereti és imádja..szóval ha boldog vagy vele és érzed, hogy szeret és te is szereted addig felesleges izgulnod

2010. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen így már értem csak nekem épp az volt a furcsa hogy elég csúnyán szakítottak ...:S nem pont ugy mint aki még a baráti viszonyt is megtartaná
2010. okt. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!