Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha egy lány szerelmes belém, vagy esetleg tetszek neki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha pl keresi a társaságod megsimogat néz és leginkább akkor ha megmondj h szeretlek pista :D
2010. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
néz, mosolyog, ha mindig ott terem körülötted az lehet azért van mert keres:D ott akar lenni veled.
2010. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra annyira nem egyértelmű, mert volt barátomat soha nem fogom elfelejteni, mai napig rengeteget sírok még utána, mert szeretem, pedig már 5 éve vége, és másoknak mindig csak szidom, soha nem megyek utána, de egy szavába kerülne és omlanék előtte. Próbálom kerülni a társaságát is, mert ha meglátom egyszerűen olvadok szana-szét és beszélni se tudok rendesen...hát én ilyen vagyok azzal akibe szerelmes vagyok, vagyis vele,mert belé az vagyok, de sajnos róla le kell tennem, így azok a pasik akik tetszenek és van egy kis bizodalmam hogy még lehetek szerelmes akkor próbálok vele minél többet beszélni, jobban megismerni, és nem csak nagyvilági dolgokról beszélek vele, hanem kicsit magánjellegű dolgokba is beavatom, próbálok a kedvébe járni stb... De úgyis rájössz, mert látszik rajta:) L/21
2010. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen igen köszi a válaszokat
2010. szept. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!