Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat vajon valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel neten beszélek elég sokat élőben még csak egyszer találkoztunk de belement egy rendes taliba is csak ugye most az idő.... Van amikor elég fáradt szokott lenni és szoktam írni hogy gyere aludj velem majd jól kialszod magad stb stb (persze én csak úgy viccből írom) és írja rá hogy jó megyek meg mennék stb. Akkor vajon tetszem neki? Vagy Ő is csak viccként érti és azért ír rá így? Ahogy észrevettem ha nemjövök be akkor vagy nemmondanak semmit vagy max egy mosolygós smiley.....Szerintetek? Amugy én szeretném ha lenne valami a dologból..... elvileg van barátja de elmondása szerint olyan semilyen az egész szóval az szerintem nem annyira gond....
2010. szept. 17. 13:35
 1/2 anonim válasza:

ha olyan már a kapcsolata hogy szakítanának, tuti megkérdezném a csajtól a járást


16/F

2010. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát olyan hogy aztmondta nem is szereti őt,a csávó meg inkább csak azért van vele hogy tegye magát milyen nője van..
2010. szept. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!