Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat? :O

Figyelt kérdés

hello

Nemrégiben együtt voltam egy sráccal, semmi komoly nem volt csak így néha-néha együtt voltunk. Ez kb.1hónaig tartott majd vége is lett. ( több külső probléma miatt a barátaim nem nézték jó szemmel hogy vele vagyok,bár ez engem nem zavart a fiút annál is jobban:S)

Ez év szeptemberétől újra felbukkant az életembe Dávid ( a volt 'barát'), mivel úgy jött össze,hogy egy iskolába kerültünk. Folyton kötekedik velem, olykor simogat/fogdos, máskor meg beszólogat:|. Tegnap délután lent voltam fociedzésen és nem ment fel játszani ott volt kint velem a nézőtéren de akkor is csak kötekedett (már annyira felidegesített :@)mikor már látta h ideges vagyok jött oda kérdezte h 'most haragszol?' meg stb.

2-3szor volt olyan pillanat mikor majdnem megcsókolt de nem jött össze.. hiába is tagadom hogy nem akartam de NAGYON is akartam :S. félek neki elmondani hogy 'nekem még ő kell' ..

szerintetek nekem kéne kezdeményezni?

egy lány 15éves 10.-es gimnazista

a fiú szintén 15éves 9.-es gimnazista


2010. szept. 17. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy szereted aztán kész,eldől majd,hogy mi lesz. :)

18/L

2010. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj semmit, csak mikor legközelebb kötözködik, jól smárold le :))
2010. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát szerintem még egyenlőre nem szeretném neki elmondani,hogy mit is érzek..



Hát lehet,hogy aztkéne :P

2010. szept. 17. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy ha adtok egymásnak puszi-puszit, akkor harapd meg az arcát :))
2010. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!