Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom SOHA nem tudja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom SOHA nem tudja azt mondani nekem, hogy ne haragudj. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

amikor olyan szinten megbántott, hogy már szakítani akarok vele, akkor is csak könyörög, hogy ne hagyjam el, meg nem bír nélkülem élni.

az a megbántás a beteges féltékenysége volt.amitől besokalltam.

de ha kicsi szitukat nézünk....folyamatosan lesegette az iwiwen a csaj ismerőseit, sorra letagadta, és amikor elmondtam neki, hogy benne van az előzményekben, akkor kipirulva elment meginni egy sört. de bocsánat, vagy valami, semmi.


2010. szept. 17. 13:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nekem nem mindegy hogy miért nem mondja

úgy érzem, mintha lenézne

és ez válóok.

szóval nem ilyen egyszerű

szakítsak vagy ne

szeret vagy nem

amikor valaki magas lóról beszél a másikkal, nemhiszem, hogy az normális kapcsolat

ezért agyalok rajta, hogy miért nem mondja

persze egyszerűbb elbagatelizálni

2010. szept. 17. 15:09
 12/14 anonim ***** válasza:

kevés az olyan férfi, aki ki tudja mondani. a bizonygatás az megy nekik, de elnézést ritkán kérnek. az nehéz dolog, és tanulni kell. pláne ha erős jellemről van szó. sztem ennyi a magyarázat.

19L

2010. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

csakhogy ez részemre sértő

nem értem mi ebben olyan nehéz kimondani, ha szeretjük a másikat és nem akartuk megbántani

2010. szept. 17. 15:38
 14/14 A kérdező kommentje:

na végre

a tegnapi balhé után kipréseltem belőle :)

és mosolyogva, kedvesen mondta: "ne haragudj"

GYŐZELEM

2010. szept. 18. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!