Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom SOHA nem tudja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom SOHA nem tudja azt mondani nekem, hogy ne haragudj. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

amikor olyan szinten megbántott, hogy már szakítani akarok vele, akkor is csak könyörög, hogy ne hagyjam el, meg nem bír nélkülem élni.

az a megbántás a beteges féltékenysége volt.amitől besokalltam.

de ha kicsi szitukat nézünk....folyamatosan lesegette az iwiwen a csaj ismerőseit, sorra letagadta, és amikor elmondtam neki, hogy benne van az előzményekben, akkor kipirulva elment meginni egy sört. de bocsánat, vagy valami, semmi.


2010. szept. 17. 13:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*megbántás nem megbánás-t akartam írni fentebb
2010. szept. 17. 13:07
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Vannak ilyen emberek,akik nem tudják kimondani,én is nagyon nehezen..nem tudom miért van ez,talán mert szerintem 1 szó semmit nem jelent.Mondani bármit lehet,méh azt is ami nem igaz.Amúgy ne vesd a fejéhez,hogy ezt meg azt láttad,nem tesz jót egy kapcsolatnak ez se,hogy utána nézel,hogy hol járt,majd még mondod is neki,legalábbis nálunk ez van. :)

18/L

2010. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem jól nevelték. És most te iszod meg a levét. Ülj le vele, beszéld meg, hogy neked ez így nem jó. nem könyörögni kell amúgy, meg örökké bocsánatot kérni, hanem néha kezelni az indulatainkat és megtanulni előre gondolkozni, és nem megbántani a másikat.
2010. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a francba. Aki könyörög az nem férfi, csak egy szánalmas pp.
2010. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én legalább tiz sörre mentem volna el
2010. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ő azért ment el sörözni, mert lebukott és szégyellte magát, hogy előtte meg ordítva tagadta

és hirtelen nem tudta kezelni a helyzetet.

és csak azért néztem a gépébe, mert olyan boldog voltam, hogy minden olyan szép velünk és ezzel akartam magamban feltenni az i-re a pontot, amikor jött a döbbenet. más csajok utáni kíváncsiság.

ami nem lenne baj, ha a nagy szerelemben amit hittem, én is olyan lennék, hogy 100 másik pasit lesegessek a neten

amúgy igazi férfi domináns a haveri társaságban (mondhatni mindenki csak kullog utána)hajlamos az agresszív kitörésekre (nem ver, nem így értem, hanem uralkodik és ezt tűzzel vassal véghez viszi)a könyörgés csak azért van, mert aláásnám az egész önbizalmát azzal, ha ott hagyom a francba

2010. szept. 17. 13:44
 7/14 AVATAR282827 ***** válasza:
na jah...de ha attól összeomlana hogy "otthagynád a francba" akkor mégsem a "falu bikája"...ergó neki mindent szabadna, de rád féltékeny, ha meg felháborodsz akkor könyörög...a volt bnőm pasija is ilyen kis szőröstökü volt...lapátra is lett téve...és nem bánta meg az exem...gondolkodj el ezen...szerintem...jah és ha ebben valamivel megbántottalak volna akkor bocsi, nem akartam, csak én így gondolom...
2010. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mindegy, a sör akkor is többet ér
2010. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönet avatari

senki sem bánt azzal, ha elmondja a saját véleményét, legyen az bármi

de ez e sörös téma már megint :)

amíg bennem egy világ omlik össze a szerelmünkről, és ezt a másik tudtára hozom, akkor többet ér egy sör?

amúgy a párom is hajlamos bevágni ilyen egyszerű nem témához passzoló mondatokat.

de a "ne haragudj" aaaaz nem megy.

MIÉRT? még mindig ez a kérdés.

tippjeim:

mert nem bánta meg

vagy nem tisztel

vagy neki mindent lehet nekem semmit(ahogy fentebb írták)

vagy éretlen és nem tudja, hogy egy kapcsolatban neki is alkalmazkodni kell

vagy....??????

2010. szept. 17. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:

vagy éretlen, és........nincs tovább

majd megérik

vagy lerészegedik

mindegy is


Túl sokat gondolkodsz, az élet ennél sokkal egyszerübb dolog

2010. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!