Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem megvan, a szex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem megvan, a szex nem hiányzik?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt,másfél éve együtt is élünk. Mai napig imádjuk egymást, bújósak vagyunk, a napi szeretetadag nélkül már meg sem lennénk :)

Jó az ágyban,nem is kicsit. nekem ő az első minden téren,házasságot tervezünk. de viszont az,hogy szex legyen nekem nem hiányzik. időnként rám jön, olyankor 2 héten át mindennap csináljuk,egyébként én kielégítem őt minden alkalommal mikor olyanja van, eljátszunk egymással. az étvágyunk kb. hasonló egyébként. a szex mostanában átváltott pettingbe,és őszintén szólva ezt még jobban is élvezem. heti 1x átlag vagyunk együtt. csak furcsa,mivel az első évben minden nap,volt hogy többször is csináltuk(még az összeköltözés után is sokáig így volt).

Mennyire normális ez? megronthatja a kapcsolatot? Ő eddig nem panaszkodott egy szóval sem.van köztünk 13 év korkülönbség,ami eddig szintén nem volt zavaró,sőt. hasonlóak vagyunk minden téren.


2010. szept. 17. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

a férfiak általában mindig többször kívánják a szexet, mint a nők

nem rontja szerintem meg a kapcsolatot, ha egy nő mindig elő tud rukkolni valami újjal

vagy legalább ehhez van kedve

2010. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez velem is hasonló képpen volt/van ,hogy össze költözés elött + közvetlen utánna elég intenzív szexuális életünk volt het 3,4 alkalom is megvolt visszont mostanra ez vissza apadt kb heti 1 ,2 re..... :S Bár én még mindig ugyan úgy kivánom , de ő picit elhidegült próbálok rájönni az ,,okra,, sok meló ,hangulat, netán ,,konkurens,, ?? nemtudni :( pedig nekem még változatlanul szinte remeg a lábam jelenlétében ,sajna ez már csak lehet részem ről van így:( bocsi nem akartam így kitérni..
2010. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!