Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csiklandozás fizikai erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklandozás fizikai erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A párom, ha szerinte valami rosszat szólok neki, megcsiklandoz. Én ezt nem tartom viccesnek, nagyon gyűlölöm. Többször kértem, mondtam már neki, hogy ne csinálja ezt, de csak röhög és máskor ugyanúgy megteszi. Amikor csiklandoznak, az ember elgyengül, nem is igazán tud védekezni. Úgy érzem, ugyanolyan erőszak, mintha megverne. De ő ezen is csak röhög.
2022. máj. 5. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy egy csiklandozásra érzékeny férfi sem fog tudni leállítani téged, ha nekiesel nőként, hiába erősebb nálad. Viccen kívül mondom, hogy ha ő is az, akkor ellene is használhatod ezt fegyverként visszavágásképpen, hátha elmegy tőle a kedve.

Egyébként mit érthetünk az alatt, hogy "rosszat szólsz"? Ő mit tekint rossznak?

2022. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!