Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csiklandozás fizikai erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklandozás fizikai erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A párom, ha szerinte valami rosszat szólok neki, megcsiklandoz. Én ezt nem tartom viccesnek, nagyon gyűlölöm. Többször kértem, mondtam már neki, hogy ne csinálja ezt, de csak röhög és máskor ugyanúgy megteszi. Amikor csiklandoznak, az ember elgyengül, nem is igazán tud védekezni. Úgy érzem, ugyanolyan erőszak, mintha megverne. De ő ezen is csak röhög.
2022. máj. 5. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Minden erőszaknak számít, még a simogatás is, ha akaratod ellenére csinálja!

Ilyen embert a második alkalom után ki kell rúgni, ha nem ért a szóból. Amit csinál erőfitogtatás, mert minden alkalommal meghátrálsz.

2022. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

1.liberális feminista.

Menjél mosogatni meg főzni a konyhába,ott a helyed.

2022. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd előtte hogy rajtad van a cifrafosás, és Feri! Ezért- meg ezért nem biztos hogy a te meglátásod a helyes… és ha valami kijön lentről fel kell pucolnia vagy a hajába kened.

Amúgy tipikus bántalmazó kapcsolat, persze megnevettet kényszerből mert egy egysejtűnek néz, aki azt hiszi nevetés után más el is felejti. Meg amúgyis miért bántanád azt aki megnevettet? Arról nem is beszélve hogy erőszakkal akarja veled szemben az akaratát érvényesíteni.

Mondanám hogy erőszak nem megoldás… ez csak rosszabb lesz. (Mert így lesz) de ha ideiglenesen túl kell élni korlátig védeni akarod magad, nyugodtan lökd el a kezét!

2022. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Most erről az jutott eszembe, hogy amikor gyerekek voltunk a bátyám elég sokszor lefogott és csikizett úgy hogy en szörnyen csikis vagyok és nagyon rossz volt, baromi rossz érzés:D

Nem tekintek rá erőszakként meg mondom gyerekek voltunk (v ő kamasz), de azért szerintem az gáz, hogy ha a párodnak aki FELNŐTT értelmesen elmondasz valamit csak röhög.

2022. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Az 1-es jól mondja. Ha bármire azt mondod, hogy NEM, és a másik mégis csinálja, az erőszak. Emellett a barátod éretlen is, nem csak nem tisztel.
2022. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

"Többször kértem, mondtam már neki, hogy ne csinálja ezt, de csak röhög és máskor ugyanúgy megteszi."

.

.

.

Szerinted?

2022. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

"Úgy érzem, ugyanolyan erőszak, mintha megverne. De ő ezen is csak röhög."


Tényleg nem értem, mi a kérdés. Ez az ember akkora kuka, hogy hihetetlen.

2022. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy rövid szexkapcsolatom, ahol ilyen volt a fickó. Volt, hogy elkezdett csiklandozni és szorítani is, úgyhogy alig bírtam magam lelökni és konkrétan már kifárasztott, mert alig kaptam levegőt. Innen nem sokkal repült is (volt még 1-2 bántalmazó megnyilvánulása is). Mindig cserélődnek a nők körülötte, azóta sem sikerült kapcsolatot kialakítania (és erről panaszkodott, hogy hogy mennek tönkre az emberi kapcsolatai).

Az ilyen jelekre mindig figyelj és hamar megkapod a választ a saját kérdéseidre!

2022. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy a kérdező a nő, a párja meg a férfi?
2022. máj. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és a párom férfi. Nyilván ezért is számít ez szerintem is erőszaknak, hiszen erősebb nálam, nem tudom lelökni magamról, vagy leállítani fizikai erővel.

Egy dolog használt eddig, amikor megfenyegettem, hogy hangosan sikítozni fogok, hogy ne üss, és a szomszédok is meghallják. Ekkor abbahagyta.

2022. máj. 6. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!