Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire számít a külső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számít a külső?

Figyelt kérdés
Nah, 21 éves vagyok, magas, átlagos kinézetű. Van egy lány, már hosszú hónapok óta minden időt együtt töltünk, mindenben egy húron pendülünk, mindenhova együtt járunk, gyakran reggeltől estig el sem szakadunk egymástól. De mivel én már kezdtem érezni iránta, így beszéltünk a dolgokról, és mondta hogy nagyon el tudná velem képzelni az életét mint egy kapcsolat, de szexuálisan egyáltalán nem vonzódik hozzám. Mert tényleg gyakran egyre is gondolunk, ha 1 napig nem találkozunk, akkor valamelyikünk ír egy sms-t a másiknak hogy hogy van, vagy valami hasonló. De az is igaz hogy neki mindig csak "rosszfiú"-jai voltak - meg csalódott is mindig. És úgy néz ki most is azt keresei... de én nem vagyok az. Akkor ennyit ér az a szöveg hogy a belső többet ér mint a külső? Mint mondtam nem vagyok csúnya, magas is vagyok, normális testalkatú, van normális melóm, el tudom magam tartani, mellette levelezőn egyetemre járok, nem vagyok otthon ülős sem, stb, csak nem rosszfiú... Vagy csak kellett neki egy váll amin kisírhatja magát? Bár nekem nem úgy tűnt mert tényleg nagyon jól kijövünk egymással, és tényleg alig tudunk elszakadni egymástól. Ő is 22 mint én, de már sokkal több kapcsolata volt mint nekem (állítása szerint úgy ~1-2 hónaposak).
2010. szept. 17. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban sokkal fontosabb a külső, mint a belső. DE ha a lánynál nem is volna így, akkor sem lenne soha kapcsolata olyannal, akihez külsőleg nem vonzódik. Vagy talán nálad máshogy lenne? Te járnál olyan lánnyal, aki nem vonz külsőleg? Nem hiszem.
2010. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valakivel jóbarátságban valaki,de nem biztos h. tényleg vonzódik hozzá.Nekem is vannak oylan fiú ismerőseim,akikkel marha jól el lehet dumálni,még helyesnek is tartom,de én egyszerűen nem vonzódom hozzá.Ha nem működik az a bizonyos szikra akkor azzal nem lehet mit tenni.Ha neki van egy elképzelés h. milyen férfira vágyik,akkor te lehetsz akármilyen jófej meg helyes, ha nem stimmel az elképzelésével akkor nem fog belédszeretni.AMúgy lehet így sokkal jobb,mert ha netalán tán összejönnétek és pár nap v. hét múlva rájön h. mégsem jön össze,akkor lehet még ennyire sem lennétek jóban.
2010. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudod a lányoknál működik a "fiú-lány" barátság, a fiúknál kevés esetben marad ez meg, ezen a szinten.

Nekem is volt nem egy fiú barátom, aki egy idő után többet akart, de nekem nem ment, mert nem vonzott az illető.

A kémia rafinált dolog, és lehet, hogy egyszer pont olyannál indul be akinél nem is gondolnád. ;)

Azt mondom hagy ezt a lányt barátnak és keress másikat.

Ja és nem biztos, hogy a külsőd miatt nem jár vele, egyszerűen barát vagy.

2010. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Számít a külső, de ennyire nem. Ráadásul te magad is írtad, hogy jól nézel ki, akkor meg miről beszélünk? Ha pedig nem vagy megelégedve a külsőddel, ez mindig is korlátozni fog. Változz meg, vagy fogadd el magad úgy ahogy vagy!


Viszont te sokkal inkább az egyéb körülményeidről írtál a kommentedben, mint a külsődről.


Ez a hajó meg már elment, mert rád barátként tekint. Vagy megvan ez a szexulális feszültség kettőtök között, vagy nincs, a te eseted abból amit írtál az utóbbinak tűnik.


Az ösztöneid meg jók, bátorítanálak, hogy bízz bennük! Szerintem vannak lányok, akik egyszerűen az olyanokhoz vonzódnak, akik mindig megcsalják őket és durván bánnak velük, máskülönben hogy lehetséges, hogy mindig az ugyanolyan fajta férfiaknál kötnek ki? Én nem mondom, hogy ez a lány ilyen, csak hogy van ilyen. Maradhadtok barátok, ha barátként is érdekel a lány, de szerintem ne várj arra, hogy "majd vhogy kialakul vmi köztetek."


A legjobbakat!

2010. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számít a külső...Olyan szempontból,hogy Te sem tudnál olyan lánnyal járni,aki egyáltalán nem az eseted, vagy ha valami nem fog meg benne, nem?Attól még barátként jól kijöhettek+minden,de a vonzódás más!
2010. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balázs666 válasza:
Hmmm már megint a rosszfiúk..nem értem én a nőket.Miért kell valakinek egy normális ember helyett a rossz, a csalódás?Erre példa a szomszéd lány is aki otthagyott egy kedves fiút egy állatért aki 2 naponta összeveri legutóbb úgy hogy az utcára nem mert kimenni mert kékebb volt az arca mint az ég.
2010. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy számít a külső, nem azt mondtam hogy nem. Csak én nem vagyok az a macsós kinézetű bőrdzsekis rosszfiú. Neki pedig eddig csak olyan volt, elég sok, meg nagyon rövid ideig. Mondta is hogy még senkivel sem szeret/szeretett időt együtt tölteni mint velem, csak hát nem vagyok neki elég "rossz". Azt meg sajnos tudom hogy ez a vonat már elment, csak már elég sokat futottam ilyen vonatok után, a vége meg mindig ugyanaz :(
2010. szept. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!