Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért a bunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért a bunk ó, amolyan rosszfiúkba zúgok bele folyton?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Eddigi kapcsolataim közül azokat élveztem igazán, ahol olyan igazi rosszfiúba voltam szerelmes. Ez alatt azt értem, hogy pl voltam egy foglalt pasi szeretője pár hónapig. Nem vagyok rá büszke kicsit sem, de élveztem vele lenni, hihetetlenül jól megvoltunk, nemcsak szexuális téren. A rendes, normális, szerény fiúk nem vonzanak, nem mozgatnak meg bennem semmit. Most például egy olyan pasiért vagyok oda, aki köztudottan lenézi a nőket, csak trófeának kellenek neki. De idősebb nálam jóval, saját cége van, hatalmas BMW, izmos, jóképű.

Mi a baj velem? Miért az olyan pasik vonzanak csak, akik paraszt módon viselkednek, hűtlenek, nem érdeklik őket a nők( vagy csak úgycsinálnak), ők a világ közepe, mindent megtehetnek, kihasználhatnak, én meg futok utánuk ész nélkül. Pedig belül vágyom családra, gyerekek. Az lenne a legjobb, ha egy ilyen rosszfiú mellettem megváltozna és hozzám hűséges lenne, kedves, gyengéd, akarna gyerekeket stb. De tudom, hogy ilyen nem létezik, vagy az egyik vagy a másik. Mi lesz így velem? Attól félek majd x év után csak azért, hogy ne legyek egyedül rábólintok egy kedvesebb pasira, pedig legbelül a fent említett bunk ó állatoktól leszek szerelmes.


2010. szept. 17. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:
ez gáz, szerintem mérnök pályára kellett volna menned ( de lehet ráhibáztam). Nagyon materiális vagy, csak az anyag számít (izom, pénz, autó). Nem a bunkóságát szereted, hanem ezeket a dolgokat benne. Biztos jó vagy matekból, de önismeretből annál roszabb !
2010. szept. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hihetetlen, de nincs veled baj. Ennek oka, hogy a férfiakat és a nőket más és más dolog indítja be, és kelt vonzalmat bennük. A férfiakban a látvány, mert az ősi ösztönök alapján az a nő aki egészséges, formás mellei, szépen ívelt csípője van, mind arra dominancia-jegy egy férfi számára, hogy életerős, képes szülni is, biztosítja a szaporodást, stb. ezért egyszerűen nem tud másként tenni egy férfi, minthogy vonzódik. Még akkor is, ha nem családalapítás a célja, mert az ősi rétegébe van kódolva.


A nőknél más a helyzet. Nálatok a dominancia kérdés egész másra van finomhangolva. A nő számára az a domináns, aki el tudja ejteni a mamutot, és biztonságot tud adni, megkeresve minden esetben a rávalót az életre. Ugyanis ellenkező esetben a nő számára szívás lett volna a barlangban az élet egy lúzer mellett...

Az ősi ösztönök tehát a nőnél: mindig és minden esetben a törzsfőnök kell! Mindegy, hogy szende lány, meg milyen neveltetésű, minden esetben a főnyeremény kell. Ez a tulajdonság letisztult formában a rosszfiúkban van jelen. Amikor egy nő ezzel találkozik, valójában nem ésszel közelít, ahogy egy férfi sem egy formás popó láttán, hanem egyszerűen vonzódik. A vonzalom nem választás kérdése.


A nőket ezért nem értik a pasik alapvetően, mert egy rendes, becsületes, kedves pasi lenne a logikus választás. De a nő számára mivel nem észérvek mozgatják a vonzalmat, ez semmit se jelent.


Ezért van, hogy bármilyen tökéletes pasi láttán is, bármikor lelépnek az első gitárossal...


Ez a férfi-dominancia. Erre buksz te is, tehát egészséges vagy. Sok lány most azt mondaná, hogy kikéri magának, pedig ugyanerre törekszenek, csak finomabb formában, de nekik is mindig és minden helyzetben a főnyeremény kell.


Ebből következik, hogy a lányok nem tudatosan, de általában a rosszfiút választják, de következetesen a jófiú vállán sírják ki magukat.


De hogy miként lehet ezt megtalálni normális keretek között, arról inkább a pasikkal kellene elbeszélgetni :)

2010. szept. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erről írtam már sokat. Ide is. Majd megkeresem neked. De nem most. Egyébként meg buta vagy. De nyugi, ebben a korban nem vagy vele egyedül...
2010. szept. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van erre egy szép magyar közmondás:

"minden zsák megtalálja a maga foltját"

2010. szept. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért a bunkó emberek a dominánsak? Pont azok a gyengék. A bunkóségukkal takaróznak. Sők lánynak azért kellenek az ilyen pasik, mert van kocsijuk és szeritnük az a domináns, mert ugyanolyan életképtelenek, mint ezek a pasik. Mindent mástól várnak, az élethez bután állnak hozzá. És ezek a pasik egyáltalán nem dominánsak. Mindösszesen csak szegényesek.
2010. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Balázs666 válasza:
Az utolsóval értek egyet.Az ilyen emberek általában valamilyen hiányosságukat takarják a "bunkó" stílusukkal a menő verdájukkal vagy éppen a csodafonjaikkal.A lányok akikkel meg dolguk van hamar kiismerik őket ám a pénz nagy úr vagy éppen a félelem(az esetleges hamar eljár a kezem tipusoknál) ezért sokszor az ilyenek mellett maradnak
2010. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balázs666 válasza:
De ne aggódj neked is lesz időd ezen gondolkozni 60 évesen egyedül a kanapén
2010. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én írtam a hosszú szakaszt a dominanciáról, s igen, fenntartom a véleményem, hogy mind igaz abból, amit monitorra vetettem. Csak van a dolognak egy másik oldala is, ami a dominancia helyes oldalát mutatja. Ettől függetlenül a lányok a dominanciára buknak, az indítja be őket. Ez semmit sem változott az idők során.

Azért írtam, hogy a pasiknak kellene elmondani a helyes oldalt, hogy mi ez valójában, mivel ez nem oldaná meg a lányok búját-baját, ha elolvasnátok, a fiukat viszont rendesen helyre tenné :)

2010. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat.

Balázs 666 második válasza nem ezek közé tartozott....

2010. szept. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!