Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ítélnétek meg a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ítélnétek meg a helyzetet, vagy őt?

Figyelt kérdés

Egy mély és komoly kapcsolat után kerültem bele a mostaniba ami már 1 éve tart. Kezdetben nem szerettem a srácot, még a régi után fájt a szívem de igyekeztem nyitni a srácnak ( ezzel ő is tisztában volt )

Mostanra nagyon a szívemhez nőtt. dott.

A hátam mögött rossz híremet keltette hogy ne akadjanak pártolóim és kisajátíthasson.

Undorítóan viselkedik a barátaival, és nem egyszer került gyalázatos helyzetekbe.

A volt szerelmemet is visszatartotta tőlem ( haverok voltak, és amíg nem jártam vele a srác gyakran üzent rajta keresztül ) stb stb

Kiborultam. Rohadtul más képet adott magáról. A magyarázata az volt: hogy annyira szeretett engem hogy képes volt ezekhez az eszközökhöz folyamodni.

Kérlek írjatok valamit, mert engem még mindig elvakít az, hogy szeretem, de már nem bízom benne:( kavarog a fejem.


2010. szept. 17. 00:36
 1/7 A kérdező kommentje:

"Mostanra nagyon a szívemhez nőtt. Viszont kiderült hogy sok dologban hazudott."


elnézést, amikor rövidíteni akartam a szöveget, ezt is kitöröltem.

2010. szept. 17. 00:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szeretett. De baromi önző volt, és nem azt akarta, hogy boldog legyél, hanem, hogy az övé.

Szerintem most egy lehetőség van. Ezeket felróvod neki, és vagy megváltozik, vagy beletörődsz, hogy nem a párjaként, hanem a tulajdonaként fog szeretni.

2010. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

HA valaki ilyen akkor már nincs min gondolkodni, szakíts vele! Ha a kutya elviszi a csontot el fogja máskor is.

Egy ember nem változik......

2010. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a szeretete, talán jobban járnál valakivel, aki utál.
2010. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nagyviri ***** válasza:
100%
Én ezt nem szerelemnek látom, hanem egy önző és gonosz ember játszadozásának. Nem csak veled bánik így, hanem a haverjaival is. Sajnos beleestél abba a hibába,hogy ha nincs ló, jó a szamár is, ő pedig ezt szépen ki is használta. Lécelj le ebből a kapcsolatból villámgyorsan, mert ha tovább maradsz benne, akkor le fog húzni a maga szintjére, arról nem is beszélve, hogy a többi ember is vele azonos szintre fog besorolni, mondván, ha neked ez jó, akkor te is csak ilyen lehetsz. Tudom, nem mindig érdemes más ember véleményére adni, de ebben az esetben fontold meg.
2010. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sok ilyen ismerősöm van akit ki sajátított a férje,kezdetben elszakította a barátaitól azzal hogy rossz hírét keltette aztán elvette a vagyonát fondorlatos módon.Végül mikor megunta elkezdte megcsalni de még akkor sem gondolta a férj hogy ő a hibás. az ilyenek kezdetben szeretetből teszik aztán vagy teljesen elzárják a nőt a külvilágtól vagy megszűnik a szeretet és megcsalja.én a helyedben most azonnal kirúgnám szeretet ide vagy oda,mert ha tényleg szeretne nem akarna neked rosszat.
2010. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik segítségemre vált.
2010. szept. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!