Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a szitu,de dióhéjban annyi,hogy a barátommal válságban van a kapcsolatunk,és kb. 2 hetem van rá ,hogy helyrehozzam a dolgokat...Mit tegyek ,hogy úgy érezze,nem tud nélkülem élni,és újra igazán szeressen? Kérlek olyanokat ne mondjatok,hogy engedjem el meg blablabla mert -bár amúgy elég visszafogott és csöndes lány vagyok-de egyáltalán nem vagyok az a típus aki feladja,inkább az a fajta,akit ha kidobnak az ajtón,bemegy az ablakon,és aki ha 99 pofont kap az élettől,akkor is felkel újra,még ha ezzel megkockáztatis egy 100. -t...
2010. szept. 17. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
asszem abból nem 100 pofon lesz hanem bármennyi,egy ember érzéseit nehezen fogod tudni megváltoztatni,de ha állod a pofonokat (amik egyre nagyobbak lesznek) akkor hajrá
2010. szept. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egyszer szeretett,akkor még szerethet ismét...És még most is számítok neki,tudom,csak éppen egy hullámvölgyben vagyunk,amiből szeretnék kikecmeregni,mielőtt lejár a rendelkezésemre álló idő...
2010. szept. 17. 00:43
 3/5 Kleincsillag ***** válasza:

A legfontosabb..ne görcsölj a dolgokon...ha az idő nem hozza helyre akkor semmi..

Hogy valaki szeressen úgy érheted csak el,hogy Te is megtanulod szeretni Őt..és elfogadod a hibáit,mint ahogy Ő is a Tiédet...és azt hogy tiszteletben kell tartani egymás döntéseit..

Helyrehozni??Nem tudni mi volt az előzmény..mit kell helyrehozni..A válaszadás így nehézkes...

De egy kapcsolat alapja...a KOMMUNIKÁCIÓ...

2010. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindig az a meghatározó személy, akit kevésbé érdekel a dolog. Az érzelmi függetlenség a másiktól, vonzalmat kelt az ellenkező félben. Bármilyen hihetetlen és ambivalens, a válasz: úgy kaphatod vissza, ha nem akarod visszakapni. Azt ajánlom, foglalkozz kicsit többet magaddal, de úgy, hogy az neked jól essen, ne keresd a társaságát. De ezt úgy tedd, hogy ne a másik ellen történjen, hanem mert neked jól esik. Hidd el, kiváncsi lesz...
2010. szept. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagyviri ***** válasza:
Mivel nem írtál a problémátokról, még általánosságban sem, nem tudok tanácsot adni. Ha nem akarod nyilvánosan kibeszélni, írj privin, és talán tudok segíteni.
2010. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!