Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok nem féltékenykedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok nem féltékenykedni? :D

Figyelt kérdés

A barátom eléggé jóképű és tapadnak rá a csajok x(

igaz,hogy folyton azt mondja hogy csak én tetszem neki(de ő is pasiból van)

Szerintetek hogy ne féltékenykedjek,mert lehet,hogy a végén ezért fog ott hagyni és nem egy másik csajért?


2010. szept. 16. 22:29
 1/4 Holdtündér ***** válasza:

Ne gondolkozz így: "Ő is pasiból van".

És voilá! Meg is van a bizalom.

Amúgy szerinted miért lenne veled?

Én sem voltam féltékeny mikor az emberem névnapján írkált neki a volt csaja sms-t, hogy rég taliztak meg ilyenek.

2010. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod, vannak monogám pasik.

Én például amíg együtt vagyok a barátnőmmel, nem flörtölök más lánnyal, mert nincs szükségem másra.

Higgyétek el, vannak jellemes pasik, még ha "pasiból vannak" akkor is.

2010. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát most erre mit mondjak?

Én olyan pasi voltam, akinek állandóan volt barátnője, hol két héti,g hol 2 napig. Összejöttem 10 hónappal ezelőtt a mostani barátnőmmel, és imádjuk egymást nagyon. Azóta jószerivel rá se nézek a többi csajra. A kedvesem állandóan találkozik a volt pasijával, tök sok mindenben segít neki a srác, én is beszélek rendszeresen a volt barátnőimmel, mégsem jut eszünkbe féltékenynek lenni, pedig egyikünk sem néz ki rosszul.

2010. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kleincsillag ***** válasza:

Minden bizonnyal nehéz sok helyzetben nem féltékenynek lenni,de ha a dolog mögé néz az ember önbizalom hiányról van szó..

Egyetlen tanács....ne rettegj ettől..

A párkapcsolatokban nem érvényesül a jobb félni mint megijedni elv...

Ha nem érzi hogy bízol Benne az nagyon lehúzza a kapcsolatot...

2010. szept. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!