Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar még mindig ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar még mindig ha más fiúval látom?

Figyelt kérdés

Még Április végén össze akartam jönni egy lánnyal de nem sikerült.Nyáron végén lett barátnőm és vele most is tart és úgy érzem hogy lassan beleszeretek.Na de azt nem értem hogy a másik csajt ha látom miért zavar ha más fiúkkal van?És ha belegondolok nagyon rosszul esne ha látnám ha lenne pasija...

Ez mikor fog elmúlni?Mondjuk a csajjal a köszönő viszony megmaradt de még mindig furán viselkedik és zavarba van ha a közelembe van.Mondjuk mikor hajtottam rá akkor is így viselkedett...és abból nem lett semmi.


2010. szept. 16. 21:48
 1/3 anonim válasza:
Engem pl. azért zavrna, mert Nekem nem sikerült meghódítanom, viszontmásnak sikerülhet.
2010. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert még mindig szereted. És a viselkedése alapján, ő is téged. Próbáld kideríteni hogy mi az ami miatt nem akart veled összejönni. Nem hinném hogy azért, mert nem jössz be neki. Lehet hogy van rá valami különös oka. Biztasd hogy beszéljen róla és sok sikert!

L

2010. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én nem hinném hogy össze akarna velem jönni annak idején mikor így viselkedett azt hittem énis, de lehet ez nála természetes mert egyébként nagyon nehezen nyílik meg mindenkinek.Nekem se nyílt meg és csak annyit mondott hogy ő csak barátságot lát ebben és én ezt elfogadtam....
2010. szept. 16. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!