Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges úgy élni boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy élni boldog párkapcsolatban, hogy évekig vagy soha nem költöztök össze?

Figyelt kérdés
Le lehet élni úgy 5-10-15 évet, hogy külön laktok? 40 feletti, már gyerekes, elvált emberekre gondolok, aki már nem terveznek közös gyereket. A közös élet nélkül is lehet stabil, boldog párkapcsolat?

2022. máj. 2. 21:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

10- es vagyok.


Nekem ez igy stabil es boldog parkapcsolat volt mindegyik, igy, kulon élve.


En felek is tole,hogy mi van,ha akibe most szerelmes vagyok, o ossze akar majd esetleg koltozni... mert,ugye, az emberek ossze szoktak...de ki tudja, lehet, hogy jo lesz...


Amugy gyereket sose akartam, mar 10-15 eves koromban megmondtam,de akkor meg mindenki kinevetett, szuleim, rokonok, nem hittek el.

2022. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
6- os, szerintem en extrem szabadlelku es introvertalt is vagyok. Stb....
2022. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
9%
Ja,maugy 8-10-11-12 vagyok. Nem irtam hozza elozohoz.
2022. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
43%

8-as vagyok.

“Sokkal jobb a másikkal összebújni, szexelni, stb, ha előre nem megy egész héten a huzavona, hogy mi legyen az ebéd meg ki vigye le a szemetet.“


En meg fozni se szoktam...de ez a volt pasijaimat nem erdekelte nagyon.

En ugy szeretek csak sutni fozni,hogy ne legyen minden nap kotelezo, hanem csak akkor fozok,mikor eppen kedvem van. Lehet,hogy csak evi egyszer van kedvem pl.

2022. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2022. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Biztos lehetséges. Nekem mondjuk nem menne, kevésnek, komolytalannak érezném. De másnak lehet ideális.
2022. máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem hülyeség így élni. Persze lehet, működhet ha mindkét fel ezt akarja, csak így soha az életben nem ismerik meg egymást rendesen a felek, és lehet, hogy egy kapcsolat csak 5 évig tartana, ha együtt is élnének, mert ennyi idő alatt kiderulnének mindenkinek a rossz tulajdonságai, így meg, hogy nem élnek együtt, csak 10 év alatt.

Sokkal könnyebb így fenntartani egy rossz kapcsolatot is, szerintem ezért rizikosabb.

2022. máj. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%
17 de így mi benne a rossz?
2022. máj. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%

Hogy elcseszel mondjuk csomó időt egy olyan emberre, akivel egyébként nem is illesz annyira össze csak azért, mert nem éltek együtt és nem derülnek ki róla ilyen dolgok. Én nem akarnám.

Plusz így nem nehéz egy kapcsolatot fenntartani, ha nem élsz együtt a másikkal, mindig csak a jó oldalát látod. Ha valakit szeretsz, igazán, akkor nemcsak akkor akarod látni, amikor jó passzban van, hanem ott akarsz lenni neki akkor is, amikor problémái vannak és támogatni akarod. Egy ilyen 3/7 napos pasim-csajom kapcsolatban ez nem lehetséges.


23N

2022. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
40 körül szerintem ez csak összejárogatás, a kellemes dolgok egymásból, de nem komoly kapcsolat, nem párkapcsolat.
2022. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!