Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem mondhatom hogy tapasztalt vagyok szerelem terén,2 barátom volt velük is 2 hétig jártam.Ez egy másik történet,a lényeg hogy rájöttem hogy nem tudom magamat lekötni egy srác mellett.Mert én nagyon szeretek hülyéskedni a fiúkkal is és néha olyanokat is csinálok amiket nem kéne ha van barátom.De közben vágyom arra hogy legyen egy aranyos barátom,mert vágyom a szeretetre és látom hogy egyesek milyen boldogok és én is szeretnék ilyen boldog lenni egy sráccal,de nekem sokszor egy ölelés bőven elég.Szóval nem vagyok az a ,,lehet szeretgetni folyton" típusú...És mint említettem szeretek ,,hülyéskedni" a srácokkal.Ezalatt azt értem hogy ha egy srác udvarol akkor én fogadom az udvarlását,viszonzom ha tetszik.Szóval beszélgetünk 18+-os dolgokról vagy átlagos dolgokról,esetleg megfogja a kezem vagy a szokásos udvarlás:kötöszködés.De az a baj velem,hogy személyesen nem vagyok egy nagyon beszédes ember,és ha beszélek is nem úgy fejezem ki magam ahogy akartam és nem jönnek úgy a dolgok meg témák mint pl msn-n.Vagy nem tudom mit tegyek mikor ő csinál valamit,egyszerűen leblokkolok,ideges vagyok.És sokszor úgy végződnek ezek az udvarlások,hogy rájövök csak játszik velem a srác,csak szivat vagy éppen AZT akarja tőlem.Most is van egy srác a suliban(évfolyamtárs) mikor lát köszön meg mosolyog és péntekenként együtt megyünk haza a buszon(koleszos) és udvarol meg múltkor városba bementem vele és jófej volt tetszik is,de az a baj hogy nem csak nekem csapja a szelet.Ma is egy csaj átkarolta a karját és vigyorgott rá a srác meg rámnézett és mosolygott.Nem tudtam eldönteni hogy most kiröhög hogy nem csak engem szédít és látom,vagy hogy ilyen ,,bocsi" vigyor hogy ,,bocsi rámakaszkodott" vagy csak lese sz.arta a csajt és én érdekeltem akkor is.De szerintem a kiröhögött változat az igaz mert sok lánnyal látom meg sokan mondják hogy másnak is csapja a szelet.Egyik osztálytársam néha kötöszködik velem de olyan ,,aranyosan" meg folyton néz és mosolyog de pár lánnyal sokkal jobban elhülyül.Pár barátnőm azt mondja hogy tetszem az oszt. társamnak de akkor azért van el a többi lánnyal mert velem nem találja a közös hangot?Mert én mint mondtam leblokkolok személyesen nem tudom mit is mondjak.Msn-n meg hú...ott meg én is olyan vagyok hogy simán mondom a srácnak hogy tetszik,meg pl ha mondja hogy fáj a válla én simán mondom hogy akkor majd megmaszírozom meg ilyenek de személyesen kész csőd vagyok.Azt hiszem arra már rájöttem hogy mért akarják sokan csak AZT tőlem.Mert én meg így hagyom magam ha pl megfogja a kezem vagy a derekam simogatja,azt hiszik hogy könnyen kapható vagyok aztán pofára esnek és lesz.arnak.De nem tudok mit tenni,jó ha így törődnek,udvarolnak és én engedem is pedig nem kéne mert azt hiszik hogy ,,ugrok az ágyba" típus vagyok.Pedig nagyon nem!Azt mondják hogy szép csaj vagyok meg már mondták is hogy ,,sunáználak" meg a többi ilyen és volt egy aranyos srác aki megmondta hogy szép vagyok sunázna de tudja hogy én nem az a fajta vagyok.Pedig nem is ismer szinte.De tudja hogy milyen is vagyok és már mondták páran hogy tökjó csaj lennék ha személyesen is olyan lennék mint msn-n.De van hogy nem hagyom magam a srácnak ha így ,,udvarol" de mégis csak azt akarja,kinézi belőlem hogy egy ... vagyok.Pedig nem is viselkedem úgy,nem öltözöm úgy de akkor mért?Mért nézik ki belőlem hogy ágybaugró típus vagyok?:(Miért nem veszik észre hogy milyen a belsőm?Mért nem akarnak megismerni?Mert amint rájönnek hogy nem ugrok az ágyba akkor észre sem vesznek.Nem is gondolják komolyan mikor udvarolnak.:( Hogyan találhatok egy olyan srácot aki önmagamért szeret?És hogyan legyek személyesen is laza és bolondos?Hogy nyugodjak le és ne görcsöljek?
2010. szept. 16. 19:13
 1/5 A kérdező kommentje:

jajj azt kihagytam hogy könnyen belezúgok a srácokba még ha nem is ismerem annyira őket mert jó ember ismerő vagyok.most is nagyon tetszik a srác aki rámmosolygott mikor egy másik csaj ráakaszkodott mert rohatt jól néz ki,jófej lenne ha nem lenne az a csapodár fajta.

am 15/l

2010. szept. 16. 19:14
 2/5 anonim ***** válasza:
először is túl hosszú amit írtál...nem olvastam teljesen végig... az h kacérkodsz teljesen természetes 15 évesen nem is lekötni magad, de csak ennyitől bele szeretni valakiben nem jó ember ismerést hanem gyerekességet jelképez...legközelebb próbáld kicsit rövidebben meg fogalmazni a problémád és akkor többen elolvassák :)
2010. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

saját magadnak megválaszoltad az elején a problémádat.

"de nekem sokszor egy ölelés bőven elég.Szóval nem vagyok az a ,,lehet szeretgetni folyton" típusú"

Akkor miért vársz többet? Fiatal vagy még, pont a tinédzser kor közepén, ezt túl kell élned, addig nem fogsz előrébb jutni. Ha te nem tudod, hogy mit szeretnél, akkor más helyetted hogy találja ki? Eléggé ellentmondásos vagy, egyszer vágysz valamire, egyszer meg eltaszítod magadtól még a lehetőséget is.

Igen, olyan srácokkal ne nagyon állj szóba, akik 5 csajt kergetnek 1xrre, vagyis ne pasizz ezekkel, mert csak arra kellesz nekik.

Az elején pedig elszalad veled a gyeplő lehet, azért gondolják sokan, hogy akkor már mindent lehet. Ezt is te alakítod, ha változtatsz, akkor a srácok sem fognak mindjárt ágyba bújni veled.

Fiatal vagy még, 3 év kell, hogy tudd mit szeretnél.

2010. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bazzeg!


Van aki ezt végigolvassa?

:S

2010. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tömérdek válaszokból ítélve nem sokan!

Fogalmazd meg egyszerűbben ha kérdezel, mert így nem sokan olvassák el!

2010. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!