Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnője miért néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnője miért néz állandóan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit mostanában mindennap szoktam látni. Nekem nagyon tetszik, de csak 1-2x nézek rá. Ő viszont egy csomószor néz és ez így olyan rossz, hogy van barátnője...:/ Akkor inkább ne is nézzen, mert így csak kínoz. :(
2010. szept. 16. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmi se fiatalkorban általában a "van barátnőm" dolog.Kevés az olyan,ami komoly kapcsolat.


18/L

2010. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha Te csak "1-2x nézed", akkor honnan tudod, h ő egy "csomószor néz"?
2010. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23 éves a srác. Szóval annyira már nem fiatal. :D
2010. szept. 16. 18:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy fél szemmel látom. És mondják is, hogy néz.
2010. szept. 16. 18:17
 5/10 Tolltartó válasza:
Valószínűleg bejössz neki és nem komoly a kapcsolata.
2010. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 év alatt 3 barátnője volt, egyik se tartott nagyon sokáig...de akkoriban is engem nézett mikor látott. És így most nem tudom eldönteni, hogy járna-e velem vagy nem. :/ Bár lehet azért nem kezdeményez, mert 7 év van köztünk...
2010. szept. 16. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézni lehet.
2010. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nézés sem jelent túl sokat.
2010. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem úgy, hogy van barátnője azért ez csak jelent valamit...jó, hogy nem kezd el már nyomulni.
2010. szept. 16. 19:56
 10/10 anonim válasza:

Én a barátommal most leszek 4 hónapos és nekünk is ezzel kezdődött h mikor ott volt a barátnője is végig engem nézett.:)

Lehet h nem szereti a csajt,de attól még nem képes arra h megcsalja vagy kötődik hozzá vagy alapból ilyen a beállítottsága h nem csalja meg. De! az is lehet h neki ez alap és mindenkit így néz.:D

2010. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!