Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik neki, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik neki, ha ilyen megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, 172/54, viszont genetikailag nagyon vastag a vádlim, szemből szélesebb, mint a combom kb. Nekem ezzel nincs bajom, szeretem, mert vékony a bokám és térdem. Az előző pasimnak is tetszett. A mostani barátomnak mondtam, szeretnék venni hosszú szárú csizmát, és az volt a reakció, hogy miért és hogy felesleges elmenni, mert úgysem lesz rám jó egyik sem. Elmentünk, nem is tudtam egyiket sem összehúzni magamon, és még ekkor is voltak megjegyzései, hogy az ilyen extrém méretű vádlira csináltatni kéne.

Ha ilyen megjegyezéseket tesz, akkor azt jelenti, hogy nem tetszik neki ez a testrészem?


2022. ápr. 26. 11:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bejönn neki a tappancsod. Vicceld meg, pl.: rakd ollófogásba egyszer, nézd meg, mi a reakciója:). Utána kérj egy puszit rá.
2022. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!