Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ér egy kapcsolat szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér egy kapcsolat szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Én őrülten szerelmes vagyok a barátomba,ő viszont nem szerelmes belém,csak simán szeret.Viszont nekem ez így nagyon rossz.Nem tudom,hogy én csinálok e ebből akkora ügyet,vagy műkődhet igy is egy kapcsolat?2 hónapja vagyunk együtt,lehet,hogy idővel ő is szerelmes lenne?Olyan rossz ez így nekem,nem úgy bújik oda...:-(
2010. szept. 16. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ebben a minőségben működhet.

Nem tudom, miért szeretne beléd mondjuk két hónap múlva. Ha visszaolvasod a kérdésed, nagyon sok mindent leszűrhetsz belőle.

2010. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szex szerelem nélkül csak üres szenvedély. Viszont az üres szenvedélyek között a legjobb.

(Woody Allen)

2010. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ő is szerelmes volt,csak én elmartam magamtól a féltékenykedéseimmel..:-(Nem tudom visszajöhet e még az az érzés,ha pl már megváltoztam.
2010. szept. 16. 13:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már rég elment akkor , inkább szállj fel a következőre mint hogy fuss utána
2010. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben, megint más a helyzet. Bezárt egy kicsit feléd, mert megbántottad. Ettől még simán szerethet.

Adj neki egy kis időt.

2010. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,egyszer úgy érzem,hogy hagyom inkább,máskor meg,hogy adok neki még 1 kis időt!Nem tudom,de nem akarok úgy vele maradni,ha csak én vagyok szerelmes ő meg csak 1 kicsit szeret.
2010. szept. 16. 14:06
 7/11 nagyviri ***** válasza:
Szerintem ez így hosszú távon nem működik. Én is voltam ebben a cipőben, és én hitegettem is magam, hogy ez így jó. Aztán amikor a volt párom tényleg szerelmes lett egy másik lányba akkor bennem egy világ dőlt össze, amit persze én építettem fel magamnak. Ha pár hónapon belül nem lesz változás, akkor inkább lépj ki, mert minél tovább húzod, annál nagyobb lesz a koppanás. Tudom, hogy nagyon nehéz, de inkább most, mint én 7 évvel később, mint kellett volna.
2010. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van Nagyviri,köszönöm.Sajnos egyre jobban érzem azt,hogy nem fog műkődni.:-(
2010. szept. 17. 14:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Szakított velem!:-(És kb. úgy érzem,hogy belehalok!!!!!!!!!!
2010. szept. 18. 00:03
 10/11 nagyviri ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Tudom, hogy mit érzel. Ha van igazán jó barátnőd, akkor most kérd, hogy segítsen neked továbblépni. Én is sokat köszönhetek a barátnőmnek, ha Ő nem lett volna, csak nagyon lassan dolgoztam volna fel a megrázkódtatást.

Fel a fejjel, szorítok neked.

2010. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!