Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos, mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adryska kérdése:

Nagyon fontos, mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mert totál kivok!

A pasimmal 1ütt élünk , ő jár dolgozni az országba mindenfelé, ilyenkor a barátoknál alszik Pesten.Volt 1 olyan eset, amikor a haverjával nem tudtak hol aludni, hát az 1ik munkatársnőnél aludtak mind2en.Arra a nőre nem vok féltékeny,de ma reggel felment , most barát nélkül és még úgy köszönt el imádlak kicsim,gyorsan elmegy ez a pár nap sietek haza,aztán ma hívott mikor felért, és hívott este fél 8kor is, de akkor már furán viselkedett, mert kérdeztem kinél alszik, erre azt mondja, hogy annál akinél szokott (nevet nem írok), majd mondtam neki a telefonba, hogy akkor még majd hívjon, ha gondolja, erre azt mondta, hogy meglátja majd, mert beszélgetni akar azokkal akiknél alszik.Meg azt is mondta, hogy úgy 1 óra még neki az út abba az albiba.Na és a lényeg én megvártam az este 9.52-és hívogattam telón, nem vette fel, majd miután már sms-t is írtam neki, visszaírt nyugi beszélgetünk csak a fiúkkal, szeretlek.Erre megint hívtam sokszor írtam neki beszélni szeretnék vele, de nem vette fel jött még 1 üzi:nyugi

És hívtam megint olyan rá fél órára, írtam üzit is akkor már még üzi se jött...

Most mit gondoljak én már kibőgtem magam, mert most mit gondoljak?Ittak, beszélgettek, tényleg nála alszik?Vagy vmi nőnél?

Segítsetek, mert nagyon kivok!És nem tom mit gondoljak most!


2010. szept. 15. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ijesztőbb sztorit vártam...fr@nc se tudja mi az igazság de ha én valakit meg akarnék csalni azt úgy és akkor csinálnám amikor legkevésbé sem gyanakszanak rám-ez csak hipotézis részemről,nemvagyok olyan
2010. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jesszus!Megfojtod!Miért nem bízol benne?Ilyenen tök felesleges előre idegelni magad!Idővel minden kiderül!Majd akkor idegeskedj, ha hazaállít,hogy megcsalt....De csak beszélgetett...Had beszélgessen már egy jót anélkül, hogy hívogatni kéne téged!Sms-eket írt, amit szex közben nem tudna ugyebár...Utoljára meg már persze,hogy nem írt,mert elege lett abbó,hogy hívogatod és nem hagyod, hogy jól érezze magát!Nyugi van!Bízz benne!Ha elengeded, nem csal meg, de ha tapadsz rá, tuti megcsal....
2010. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én pasim már rég kikapcsolta volna a telóját, feleslegesen hivagatod, ha megakar csalni úgyis megcsal.mit akartál neki a telóba mondani?nem csalhatsz meg mert dádá?:D
2010. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Épp most hatol be a nőbe.. ahh... ahh..
2010. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Adott már rá okot, hogy ne bízz meg benne? Esetleg valami árulkodó jelek? A pasik olyanok, hogyha a haverjaikkal beszélgetnek, akkor se kép, se hang és olyankor mindig furcsán viselkednek, mert nem akarnak nagyon csöpögősen beszelni a haverjaik előtt. Én szerintem nincs okod félni, és feleslegesen hívogatod őt. Nyugodj meg, szerintem nincs itt semmi gond...
2010. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha takargatnivalója lenne, nem kizárt, hogy bővebben kifejtette volna...
2010. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Engem basztatnál folymatosan én is hagynám egy idő után...
2010. szept. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem hinném, hogy megcsal. Szerintem ne hívogasd ilyen sokat. Hagyj neki egy kis teret. Valószínűleg iszogat csak a haverjaival. Próbáld kicsit az ő szemszögéből nézni. Ül a haverok közt beszélgetnek, piálgatnak és jönnek sorban az ellenőrző hívások és sms-ek. Lehet elfogyott csak a türelme. Muszáj megértened, hogy az ilyen sűrű ellenőrzésekkel többet ártasz a kapcsolatodnak, mint hinnéd.
2010. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Üldözési mániád van....minek hívogatod? Ha félóránként hívod hogy számoljon be mit csinál akkor hidd el hamar meg fogja unni...
2010. szept. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam.Ma reggel hívott azzal a dumával, hogy neki nem jó a telefonja, meg habókozott ,mert mondtam neki, hogy akkor hogy tudott visszaírni 2 üzit is.Erre dadogott, szóval tuti hazudott, már csak az a kérdés, hogy megcsalt, vagy berúgott???
2010. szept. 16. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!