Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ti mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A pasim állandóan dicsér, bókol hogy szép vagyok jól nézek ki stb, de nem ártana ha sportolnék valamit akkor bombázó lehetnék( mert semmit sem sportolok). Amikor megsértődöm ezen hogy mégis miért mondja ezt tán nem vagyok elég jó neki, erre azt mondta hogy nem érti miért nem vagyok képes elfogadni az épitő kritikát.
2010. szept. 15. 23:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elfogad mert azt mondta hogy én vagyok az esete minden szempontból. Naponta bókol de néha megjegyzi hogy kéne sportolnom.
2010. szept. 15. 23:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj el sportolni!:)Egy kis mozgás sosem árt!És Ő lesz a legbüszkébb Rád, hogy milyen izmos barátnője van!:)
2010. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor nagyon nem akarod megtenni ezt a sportolás dolgot...

De még nincs veszve semmi! Másképp is elterelheted erről a figyelmét.

Ha pl. más módon jársz a kedvében, azzal feldobhatod a kapcsolatotokat. Nekem általában akkor jut időm azzal foglalkozni, hogy valami baj van a barátnőmmel, ha már ellaposodtak a dolgok. De ezen könnyen lehet változtatni!

Találj ki olyan új programokat, amiket mindketten szívesen csináltok.

Vagy dobd fel a szexuális életeteket!

Fehérneműkkel, tánccal, szerepjátékkal vagy ami jön.

Ha megmutatod neki, hogy így is tudsz vonzó lenni, a kedvében járni, akkor erre fog rákattanni.

Jusson eszedbe, hogy nem csak az számít mennyire feszes a popsid, hanem miként használod! Nagyon sokat számít, hogy viselkedsz az ágyban, mennyire van meg köztetek az összhang. És beszéljetek is ezekről a dolgokról!

2010. szept. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hat kedvesem ideje lenne elkezdeni spinningelni vagy ilyesmi.... mert ha egy ferfi ezeket a dolgokat mondja............... es amugy meg teljes mertekben igaza van. egy nonek a legjobbat kell kihozni magabol....es ha te ezzel nem ertesz egyet keress magadnak mast mert ot nem erdemled meg!!!!! csak hogy tudd!
2010. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ha nem lennél elég jó neki akkor nem lenne veled. Fogadd csak el az építő kritikát, egy kapcsolatban az a normális ha ki tudjuk mondani amit gondolunk. Pl ha neki lenne egy régi szakadt farmere amit imád hordani, te meg mondanád neki hogy ne ezt vedd már fel, akkor ő sértődjön meg hogy nem elég jó neked mert nem a legutolsó divat szerint öltözködő jampec?
2010. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nagyviri ***** válasza:

Igaza van a pasidnak, fogadd el az építő kritikát, ugyanis nem akar neked rosszat. Sőt annyira tisztel és szeret, hogy őszintén a szemedbe mondja a véleményét, és ahogy a kérdésedből kiderül, ezt nem sértő, megalázó módon teszi.

Tartsd meg a pasit, mert ritka mint a fehér holló.

2010. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!