Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ti mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A pasim állandóan dicsér, bókol hogy szép vagyok jól nézek ki stb, de nem ártana ha sportolnék valamit akkor bombázó lehetnék( mert semmit sem sportolok). Amikor megsértődöm ezen hogy mégis miért mondja ezt tán nem vagyok elég jó neki, erre azt mondta hogy nem érti miért nem vagyok képes elfogadni az épitő kritikát.
2010. szept. 15. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sztem csak szeretné, ha mozognál kicsit. az enyém is ezzel nyaggat, szóval most teniszórákat készülünk venni közös sport címén:D
2010. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy örömmel vennék minden olyat amivel a párotok nyaggat titeket. Kiváncsi vagyok hogy én reagálom-e túl vagy sem.
2010. szept. 15. 23:29
 3/16 anonim ***** válasza:

kivételesen a pasiddal értek egyet!

fogadd el az építő jellegű kritikát!

Nem ismerlek, nem tudom milyen vagy, lehet, hogy nincs is rá szükséged, de egy kis sport nagyon jól tud esni néha... főleg, ha ketten csináljátok! Menjetek el együtt biciklizni vagy futni...


25/f

2010. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

engem mindig azzal nyaggat, hogy húzzam ki magam, meghogy görbén állok! Nagyon idegesít, de tudom, hogy csak nekem akar jót!


(második voltam, 25/f)

2010. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudod azon akadtamki mert személyes sértésnek vettem hogy nem vagyok neki elég jó. Erre ő azt mondta minden szempontból én vagyok az esete azt mondja szép vagyok de még szebb is lehetnék ha többet adnék magamra. Nem vagyok igénytelen csak nem foglalkozom állandóan magammal.
2010. szept. 15. 23:33
 6/16 anonim ***** válasza:
adnál magadra? mi az h adnál magadra? ezzel azt mondja h igénytelen vagy ? na én felpofoznám. ha szeret nem mond ilyet .
2010. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy arra gondol,hogy oké, most jól nézel ki...De ha nincs rajtad elég izom, akkor pár év és mindened lógni fog!És teljesen igaza van,mert fiatal korban kell megalapozni a dolgokat. Anyukám 44 éves, de semmilye nem lóg, gyönyörű feszes a teste, mert sportolt fiatalkorában, a mai napig mozog, bár már kevesebbet. És én is erre törekszem,hogy majd a férjem ne vágyjon egy feszes 20 évesre, hanem büszke legyen a 40-es feleségére!Ettől még lehetsz neki elég jó, mert ha szeret,elfogad olyannak,amilyen vagy...Csak jót akar...
2010. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem pont igy mondta de kb ez volt az értelme. Nem azt akarta mondani hogy igénytelen vagyok.
2010. szept. 15. 23:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja és azt kérdezd meg tőle,hogy mit ért azalatt,hogy többet adj magadra,mert lehet,hogy csak a mozgást és Te bonyolítod túl az egészet!
2010. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ezt ne úgy fogd fel, hogy nem vagy neki elég jó!

Nézzük az én példámat: a barátnőmnek gyönyörű, hosszú, göndör barna haja volt, de neki nem tetszett, ezért befestette feketére és elkezdte vasalni.

Nekem pedig így nem tetszik, ezért mondtam, hogy jobb lenne, ha visszacsinálná. Ez nem azt jelenti, hogy feketén már nem szeretem, vagy nem elég jó nekem, csak a másik jobban tetszett.

A te barátod is biztosan úgy van vele, hogy nagyon szép vagy, de szeretne egy kicsit másképp is látni! Biztosan nem fog elhagyni, ha nem kezdesz el sportolni, ettől nem kell félni!

És nagyon jó móka tud lenni, ha együtt sportoltok!

Próbáljátok ki! Ha nem tetszik, mondd meg neki, biztosan meg fogja érteni! :)


25/f

2010. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!