Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Villámszerelem, és bonyolítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Villámszerelem, és bonyolítsam az életem, vagy inkább hagyjuk? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: megismerkedtem egy sráccal, elkezdtünk egyre közelebb kerülni egymáshoz, aztán elutazott külföldre másfél hónapja. Azóta minden egyes nap beszélünk, kölcsönösen eléggé odavagyunk egymásért, de még semmi nem történt köztünk érthető okoknál fogva. Megyek ki hozzá látogatóba 6 napra... Hagyjam megtörténni a dolgokat, bonyolítsam az életem, hogy utána még jobban szenvedjek utána, vagy inkább kerüljem? Utána én megyek tovább egy másik országba tanulni, karácsonykor, ill. nyáron jövök csak haza...
2010. szept. 15. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem jönnék össze vele. A távkapcsolat csak ronthat a dolgokon, ha már egy pár lennétek, akkor bíztatnálak, hogy tarts ki, de így elkezdeni...
2010. szept. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik jóbarátom ugyanilyen szituban volt, de ők megengedhették maguknsk, hogy Madrid-London repülőjáratot 2 hetente kifizessék. Kb 1 évig tolták ezt felváltva, aztán összebútoroztak.

Nem lehetetlen, de sokkal kényelmesebb, ha a sarki vegyesboltban tepered le a Pistabát.

Azon múlik, hogy mennyire fontos számodra az ő személye...

2010. szept. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én ugyanebben a szituban voltam.. és én a bonyolódást választottam. nehezen leszek szerelmes, de most sikerült egy külföldi fiúba belehabarodnom, és nem akartam a boldogság lehetőségét elvetni.. persze lehet h aztán még jobban fogok érte szenvedni.. de ennyi áldozatot képes vagyok hozni akár 1 hét boldogságért is.

Szerintem az élet bonyolultan jó! de ez csak az én személyes véleményem! 18L

2010. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!