Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjek neki mégegyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki mégegyszer?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 13 éves lány aki tetszik nekem :). Most én 14 éves vagyok és 8. -as. Ő 7. -es. Szóval amikor én voltam hetedikes akkor megmondtam neki, hogy tetszik meg minden, de végülis nem lett belőle semmi. Most viszont szeretnék újra próbálkozni. Van egy olyan érzésem, hogy próbál közeledni, de ebbe nem vagyok biztos. Egyszer megbeszéltem vele, hogy nyáron mennyünk el moziba, de végülis nem lett belőle semmi :(. Most van barátja, de nekem tetszik. Amúgy azért szeretnék vele "járni" :) (így is hogy van pasija) mert a pasik többsége csak kihasználja... (Amúgy már eléggé sok pasija volt. :S Múltkor kiderült, hogy megcsalta egy és 2 napra rá már jár egy másik gyerekkel. Ez szerintetek normális?) Én szeretnék vele egy hosszadalmas kapcsolatot építeni ami nem csak a "szex" -re alapul. Szóval nem tudnátok tippeket adni, hogy hogyan kezdjek neki újból?
2010. szept. 15. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
de. menj el legózni, aztán miután felnőttél (kb 2-3-4 év) térj vissza a kérdéshez és a további utasításokat megadom.
2010. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Most mi bajod van?
2010. szept. 15. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
talán annyi hogy egy kis csipszar vagy, és ilyen korban játszanod kéne, nem "csajozni"
2010. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hány éves vagy de valaki már 10 éves korában kezdi. Tudod nekem még nem volt barátnőm. Sőt itt megmondom előtted, hogy egyszer sem csókolóztam és k**vára félek tőle, hogy milyen lesz. Nah ennyit erről. És akkor még mondhatnám, hogy normális korban kezdeném el....
2010. szept. 15. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

19:42

ejjha, valakinek nem volt barátnője kamaszkorában.. ;)


kérdező:

Ilyen fiatalon ő még biztos nem akar tartós kapcsolatot. Rövid kapcsolatnak viszont tökéletes, bár próbálj nem papucs lenni..

A csajok a rosszfiúkat szeretik.

Amúgy:

www.forum.pua.hu

2010. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

basszus én nem hiszem el, hogy a mai gyerekek így élnek!!!

14 évesen ne ezen gondolkozz!! előbb nőjj fel


ha normális választ akarsz, amivel kezdhetsz is valamit:

Egy lány, akinek 7.-es korában már elég sok palija volt, akiknek csak "arra" kellett - tehát le is feküdt velük, azzal ne foglalkozz, keress rendes lányt "hosszadalmas kapcsolatra"

amúgy tényleg nem érdemes 14 évesen párkapcsolaton gondolkozni, nem fog sírig tartani(persze, tudom, nem ez a cél, főleg manapság), egészen bizonyos, hogy vége lesz, ha nem a gimiben, akkor amikor főiskolára mentek, kell ez?

annyi kis 12-14 éves p*csát látni, akik ki vannak festve, meg mittomén, úgy beszélnek, meg úgy viselkednek, mint ahogy egy 18-20 évesnek se illene - kiábrándítóak

2010. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kamuuu ***** válasza:
Mekkora nyomorékok vagytok b*szd meg simán belehet csajozni tartós kapcsolatot lehet teremteni ennyi évesen is úr isten szánalmas... voltam már tanúja 2 ilyen szép kapcsolatnak és elhihetitek nem kell lenézni a 14 éveseket...
2010. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szánalom vagy gyerek mit akarsz 1 qurvától... te nem vagy belé szerelmes csak az "agyad" kib.szot veled...

mégh komoly kapcsolat egy qurvától... 15 éves vagyok és nem psizok nem fekszek le minden faszival(még szűz vagyok) ak szerinted egy 13 évestől normális h qrvváskodik????


inkább foglalkozz a szobatiszta legyél...


15L

2010. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!