Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hinni a jeleknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ...Nos próbálom ezt leírni kicsit egyszerüen és érthetően... Van egy lány akit megismertem 7 hónapja... Már az exem,mert megbántottam őt..:( Nos nem is erről van a szó hanem az utóbbi időkben nagyon sok dolgot észrevesek jelek alapján.. Pl nagyon sok a 2 szám mindenholl..most vagyok 22 éves 2 án születtem, munkában is most 2 ik vagyok,,és sok dologban ott van a 2 szám.. Múltkor voltam valahol és egyből az exem kedvenc száma szólalt meg a rádióban..Aztán kikapcsoltam.. Rá 2 napjára épp texas ment a tévében,oda utazott el 6 hónapra... Aztán van még az hogy ő 8 án született,és 8 ismerőst ismertem meg múlt héten... Vettem neki régebben yorkshire terriert,és mostanában csak olyan kutyákat látok.. Már külön vagyunk 1 hónapja,de az utóbbi időkben róla álmodok arról hogy újra együtt vagyunk.. Interneten fennt vagyok és azokat a dolgokat írom egy lánnyal amit vele írtam ismerkeséünkor.. Nem tudom de ezeket a jeleket már észrevettem mióta beszéltünk telefonon... Szerintetek ezek hülyeségek , vagy valamit tudnak jelenteni?? őszintén kikérném a véleményt.. Mert még ilyet nem éltem át... 22 éves srác vagyok,sok barátnőm volt de még ilyen nem... ő 23 éves lány....
2010. szept. 15. 19:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen próbáljam meg vele,de ő szakított velem...Nem pedig fordítva,tehát itt csak rajta áll hogy szeretné e...
2010. szept. 15. 19:47
 12/16 anonim ***** válasza:
azt írtad hogy 6 hónapra elutazott.talán addigra elfelejted és a jelek is megszünnek
2010. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úgy utazott el 6 hónapra hogy 3 at van kinnt..Karácsonykor jön haza, és január végén ismét megy ki...aprilisig.... Bele fogok őrülni :((
2010. szept. 15. 19:50
 14/16 anonim ***** válasza:
sajnállak.De nézz körül sok lány van még.Persze szerelmesen tudom milyen nehéz és is átéltem
2010. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
még benned él, eddig is ott voltak ezek a dolgok körülötted, max nem vetted annyira tudomásul ezeket. mert szereted, ezért jobban fel figyel a 'tudat alattid' ezekre. meg minden ami rá emlékeztet, különösen a szemedbe ütközik. ha annyira érdekel a 22es pl, vagy simán a 2es etc számok, akkor google, számmisztika, számok jelentései. még benne él a csajban az is, hogy veled volt, 1 hónap nem sok idő, főleg a felejtésre, arra sokszor egy élet is kevés, de meglátod, karácsonykor hogy hogyan áll hozzád, azok a jelek számítanak amit ő küld, és nem ezek, annyira.
2010. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Khaos válasza:
Az előző a jó válasz. Támogatom.
2010. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!