Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet hinni a jeleknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ...Nos próbálom ezt leírni kicsit egyszerüen és érthetően... Van egy lány akit megismertem 7 hónapja... Már az exem,mert megbántottam őt..:( Nos nem is erről van a szó hanem az utóbbi időkben nagyon sok dolgot észrevesek jelek alapján.. Pl nagyon sok a 2 szám mindenholl..most vagyok 22 éves 2 án születtem, munkában is most 2 ik vagyok,,és sok dologban ott van a 2 szám.. Múltkor voltam valahol és egyből az exem kedvenc száma szólalt meg a rádióban..Aztán kikapcsoltam.. Rá 2 napjára épp texas ment a tévében,oda utazott el 6 hónapra... Aztán van még az hogy ő 8 án született,és 8 ismerőst ismertem meg múlt héten... Vettem neki régebben yorkshire terriert,és mostanában csak olyan kutyákat látok.. Már külön vagyunk 1 hónapja,de az utóbbi időkben róla álmodok arról hogy újra együtt vagyunk.. Interneten fennt vagyok és azokat a dolgokat írom egy lánnyal amit vele írtam ismerkeséünkor.. Nem tudom de ezeket a jeleket már észrevettem mióta beszéltünk telefonon... Szerintetek ezek hülyeségek , vagy valamit tudnak jelenteni?? őszintén kikérném a véleményt.. Mert még ilyet nem éltem át... 22 éves srác vagyok,sok barátnőm volt de még ilyen nem... ő 23 éves lány....
2010. szept. 15. 19:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És szeretném hozzátenni hogy én a szőkéket szeretem,és ő is befestette a haját... Vagy azt hogy elmondta telefonba nekem hogy mikor vissza jön USA-bol jelentkezni fog nekem..Megkeres..Nos nem tudom hogy most mit is tegyek,de ezeket a jeleket amiket észrevettem már napok óta minden nap van valami jel.Ami ismét ahhoz segít hogy borzasztóan sokat gondoljak rá,és rettentően hiányzik. Egyszóval szeretem még 1 hónap külön válás után is.. Karácsonyra utazik haza, de egyet el tudok mondani... ADddig csomo ilyen jeleket fogok észrevenni,nem tudo hogyan de már kezd számomra érdekes lenni.. Ti is átéltetk ilyet,???
2010. szept. 15. 19:32
 2/16 anonim ***** válasza:
miért kell mindenhol jeleket keresni?
2010. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annak a jele , hogy még mindig belé vagy esve / szereted : )
2010. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudom de valahogy ezek magától jönnek...én nem keresem őket,ők találnak meg.... pl tegnap nézegettem neten egy képet és épp az a helyszínt találtam meg ahol az exemmel voltam kirándulni.... Vagy volt olyan hogy múlt héten voltam egy helyen és azonnal a kedvenc parfüm ilatát éreztem... Nem tudom hogy ez mi lehet... de számomra nagyon felkeltette az érdeklődést.. De ismétlem nem én keresem a jeleket,magától jönnek és pont olyankor amikor nem számítok rájuk..
2010. szept. 15. 19:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja hogy ha bele vagyok esve,akor ő ezzel hogyan lehet ?? Mert tényleg mikor utoljára beszéltünk hallotam a hangján hogy örült a hívásomnak.. és hallatszott hogy hiányzok neki.. Nem tudom de ha vagyok is bármilyen lánnyal csak ő jut az eszembe.. Egyszerüen nem tudok másra gondolni csak rá...
2010. szept. 15. 19:38
 6/16 A kérdező kommentje:
És most mi történik??? Épp megnéztem egy képet az ismerősömét és az a helyszín villant be a szemem előtt ahol az exxemmel töltöttük a legszebb időket...acchhh
2010. szept. 15. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
na,ez így már télleg fura.első vok
2010. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem is,és épp ezért kérdeztem hogy lehet e hinni ezeknek a jeleknek?? Mert ezeket nem én keresem hanem magától jönnek,és ott találnak meg ahol csak vagyok.... Szerintetek???????
2010. szept. 15. 19:43
 9/16 anonim ***** válasza:
ha tényleg mindig vissza jönnek szerintem lehet.probáld meg majd újra a csajjal ja és még mindig első vagyok :D
2010. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ILYEN ÉRZÉSEM MÉG NEM VOLT !!! ILYET MÉG NEM TAPASZALTAM !! ÉS ILYET MÉG NEM ÉREZTEM !!!
2010. szept. 15. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!