Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja nekem élőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja nekem élőben?

Figyelt kérdés
A kérdésem az,hogy mit jelenthet az,hogy a pasim nagyon ritkán mondja ki élőben,ha együtt vagyunk,hogy szeret,Msnen pedig szinte mindig,amikor beszélünk. Ez rosszat jelent? Kérlek,segítsetek!!
2010. szept. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak kezdő még a lányok terén :P

én is így voltam, egyszerüen annyira izgultam amikor bnőmmel voltam stb, hogy ez az eszembe sem jutott XD

2010. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy vers:


Ki azt mondja imád,

ne hidd el szavát.

Ki azt mondja szeret,

tán igaza lehet.

Ki nem szól, csak csöndesen a szemedbe néz,

Ő az, ki igazán érted él!


Gondolkodj el rajta!

:D

2010. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj,de aranyos vagy. :) Köszönöm .:) Jó kis vers. :) Csak aggódom picit..:S
2010. szept. 15. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem meg barátommal ugyan ez van.Ő is csak msn-en írja...Amúgy mióta vagytok együtt?Mi 1 hónapja.Szerintem a rövid idő miatt van (:
2010. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!