Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon boldog vagyok. Segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon boldog vagyok. Segítene nekem egy érett nő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megtudtam hogy életem szerelme is szeret engem! Nagyon boldoggá tesz a hír, élemben nem éreztem ilyet, pedig már volt pár (komolyabb) párkapcsolatom. 15 éves vagyok de hidjétek el a jobbik fajtából. És semmilyen hátsó szándékom nincs legalább 18 éves koromig. Amúgy a lány 2 évvel fiatalabb. Tehát még nem vallottuk be egymásnak és szeretnék nagyon romantikus és könnyen megvalósítható ötleteket hogy bevallhassam neki. Köszönöm szépen!!! :) Utóírat : egy sítábor keretében tervezem elmondani neki.:)
2010. szept. 15. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És mi a túró a kérdésed?
2010. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogalmazz egy kérdést is hozzá, a nagy boldogság közepette :D
2010. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jaj bocsi :D nem voltam érthető, tehát tudjuk egymásról hogy tetszünk each other. :D És egy egyszerű de mégis romantikus formájában szeretném bevallani neki. ebben kéne a segítség :) És a sielést azért írtam le hogy hátah valami jó ötlet :)
2010. szept. 15. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Az hogy segítsünk neki ,hogy hogy mondja el acsajnak :)) Nincs kérdése :D
2010. szept. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sztem nem biztos,hogy túl jó ötlet azt mondani a csajnak,hogy szereted..Nem tom a körülményeket,meg h ő milyen,szal..Először még ne támadd le ezzel.:)

Inkább hívd el vhova,és legyetek kettesben.Magyarul randizzatok.xD

Szerintem.^^De te döntesz.:D


L.15

2010. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezzel már nincsen gond, teljes az ismeretség. :) a Bevallás módját kéne havas körülmények közt eldönteni :D
2010. szept. 15. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
ne agyalj ezen ennyit, mond meg, hogy szereted és kész. Fölösleges eröltetni, hogy így meg úgy, ha ő is így érez az öszinteség ezerszer többet ér, a romantikázásnál meg ilyesminél. Sok siker és sok boldogságot.
2010. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fúúú de messze van még a sítábor!
2010. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kszönöm szépen!
2010. szept. 15. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:

17:53-as vagyok..

Lécci,aki tud segítsen : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__11..

(Ne haragudj,hogy ide raktam,de nem kaptam rá választ,és tudni szeretném..bocsi tényleg,pofátlanság,hogy a kérdésedhez rakom ezt,de rem nem akkora baj.:) )

2010. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!