Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, főleg! Ti lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, főleg! Ti lennétek plastic kinézetű 'hölgyemények? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért?

Pl.Paris Hilton féleségekre gondolok...


Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.


2010. szept. 15. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
na olyan nem lennék! az már túlzás! Paris-en akárhogy is nézzük, annyira nem látszanak a beavatkozások (képeken :)
2010. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki attól érzi magát gyönyörűnek, hogy megműtteti magát, akkor hajrá. Inkább mű legyen valaki, mint igénytelen. Egy nő adjon magára és próbáljon minél szexibb lenni , akkor is ha a boltba szalad le. Szerencsére a sors szép nagy cicikkel, csini pofival és vékony derékkel áldott meg, így nincs szükségem plasztikára, de ha ez a jövőben változna(mondjuk szülés után vagy öregedéssel), biztos, hogy megcsináltatnám azt a testrészemet, ami nem tetszik.
2010. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én ápolt vagyok, állítólag szép, adok magamra, mindig próbálok csinosan öltözködni, a legjobbat hozom ki magamból..És még sincs egy db fiú sem aki megismerkedne velem. Bizonyára velem van a baj...

Igaz, nincs túl nagy mellem. Vékonynak vékony vagyok.

Talán a mellméretem a baj? Gondolom senkinek sem kellene egy olyan lány se, akinek kicsik a mellei?:)

Nekem nincs gondom a plasztikai műtéttekkel, de úgy gondolom, hogy csak mértékkel. Nem szabad túlzásokba esni.

Mert az sem jobb megoldás. Tény, hogy jobban érezném magam, ha megműtettném a melleimet, de most azért műtessem meg, mert a férfiak ezt várják el a nőktől? Hogy a nap 24 órájában tündököljön? Hogy szinte mindig tökéletes legyen? Azt, hogy lessük a kívánságait? Vagy csak épp mutogatni szeretne a haveroknak? - Nem tudom, de még bennem megvan a Nő érzése. Nem szeretnék lealacsonyodni erre a szintre se. Aki szeret, úgy szeressen ahogy vagyok..Ha felkelek reggel mellette, úgy is szépnek lásson. Túl sokat kérek , lehet, ilyen pasi már nincs ki tudja. :-)

2010. szept. 16. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!