Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4. evfordulonkra mit vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. evfordulonkra mit vegyek a paromnak?

Figyelt kérdés
Segitsetek, h mit vegyek a baratomnak. Szeretnek vlmi egyedit de megis szepet... pluss, polo ekszer kizarva :) elore is koszi valaszotokat!
2010. szept. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
4 év alatt ennyire nem sikerült megismerni a párod? ez szomorú...
2010. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát először is ennyi idő alatt már megtanulhattad volna hogy mit szeret :P amúgy meg az egyedi alatt mi értesz? mert ha nagyoon egyedit akarsz akkor lehetne esetleg saját készitéső persze h ne tünjön zul gagyinak vehetsz mellé egyebet is de én pl azt teveztem h 1 évesek ha leszünk barátommal akkor egy mappába belerakom az öccses emléket fotokat, mozijegyeket egyéb belépőket, gyújtot, naplozott beszélgetésekből olyan részt ami meghatározó volt, sőt van elrakva egy 50forintos is mert annnak is megvan a saját sztorija és ezek mellé vicces kommentek ilyesmik stb és persze mellé még vagy egy graviroztatott valmait vagy akár egy kicsit eltérőbb dolgot ami ahhoz kapcsolódik amit ő szeret pl foci kupa fuh vagy mopst jut eszembe vannak yuilen kis kupák amire ráirathatsz amit akarsz és pl: a legjobb pasi a világon :D vagy iylesmik..sztem örülne ;)
2010. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem arrol van szo, h nem ismerem!!!!!! Szted 4ev alatt nem ismerem... En csak otleteket vartam...Koszi az utolso bekuldonek!
2010. szept. 15. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs mit ;)
2010. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál egy videót valami romantikus zenével, amin a képeitek diafilmként váltakoznak!Vagy!Csinálj neki romantikus fürdőt ilyen fényekkel: [link]
2010. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!