Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek mit vegyek a páromnak a 3. évfordulonkra?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. Már minden lehetőséget kimerítettem, parfüm, plüss, hobbijához kapcsolodó dolgok, fénykép, képkeret stb...márcsak 2 hetem van hogy kitaláljam és nagyon nehéz eset :) Várom a válaszokat, előre is köszike :)

L/20


2010. aug. 9. 12:59
 1/5 StephanieXx ***** válasza:
Mennyi pénzből?
2010. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát hogy őszinte legyek nem szeretnék olyan nagy dolgot vásárolni neki, sőt megis haragudna hogy ha több ezerért vennék valamit. Valami kis apróságra gondoltam kb max 1000 ft-ért :$ ami pici, szerelmemet fejezi ki és mégis maradandó :)
2010. aug. 9. 13:23
 3/5 anonim válasza:

Én a barátnömtöl a 4 dik évfordulonkra egy kis kulcstartot kaptam amire az volt irva hogy legjobb pasi nagyon örültem neki Rossmanba lehet kapni 400-500 Ft körül van :D


22/F

2010. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én készítettem a páromnak akkor egy naptárat, amit ki lehet rakni a falra és lapozni lehet minden hónapba. van a neten minta. csak a képeket kell behelyettesíteni. én a hónapokhoz fűztem. minden hónapban én voltam rajta olyan ruhában, amilyen hónap van (augusztusban fürdőruhás kép, novemberben nagykabátos, stb.). és mivel mi áprilisban jöttünk össze, így áprilisra közös képet raktam be. meg mellé sütöttem sütit és szív alakúra sütöttem meg. de volt olyan évfordulónk is, hogy saját készítésű tortát sütöttem neki, persze segített benne anyukám :) és mellette romantikus estét csináltam. vettem egy üveg pezsgőt, behűtöttem, gyertyát gyújtottam, felvettem egy sexi rucit, csináltam vacsorát (rántottam ki gombát az a kedvence és mellé tört krumpli) és ezt feldíszítettem neki, majd közös fürdőzés és megmaszíroztam mindenhol, majd szeretkezés és utána kiültünk az udvarra az éjszaka közepén beszélgetni, közben halk zene ment. szerintem ez felejthetetlen lenne neki. :)
2010. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a naptáras nem rossz ötlet, de a kulcstartos sem :) a naptárason már én is gondolkoztam. Megtod adni nekem azt az oldalcimet ahol te csináltad/csináltattad? Mert megnézném :)

A vacsis, pezsgős, gyertyás minden már tavaly megtörtént :)

Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok :):):)

2010. aug. 9. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!