Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szitu. Tegnap szakított velem a barátom, indoka az volt, hogy én rózsaszín köddel vagyok belé szerelmes, neki meg a szeme előtt nincs ilyenfajta köd. Voltunk egy pár napja közösen bulizni és akkor nagyon jól elvoltam én a barátnőmmel ő meg a haverjaival. Mikor elment volna, mert unalmasnak tartotta a bulit elköszöntünk egymástól. Néztünk egymásra és amikor bármiféle lány elment mellettünk azokat folyamatosan csak nézete és nem úgy nézte, hogy „jéé ott egy ember” hanem úgy ahogy a fiúk szokták stírölni a lányokat. Elkezdtem vele veszekedni, hogy mit képzel magáról. Másnap találkoztunk és mondta, hogy ő nagyon szeret engem de nem olyan szerelemmel amivel én őt. Mondta, hogy ő sajnos ilyen és nem tud megváltozni, és ha elmegy buliba ő akkor is ilyen lesz sajnos. Ha elfogadom ilyennek akkor velem marad ha nem azt is megérti mert tudja jól, hogy mennyire bánt ezzel engem és nem akar fájdalmat okozni de értsem meg, hogy ő ilyen. Most mégis mit csináljak?
2010. szept. 15. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Ne legyél féltékeny. Legtöbb esetben egy férfi megnéz magának egy nőt úgy ahogy egy nő is egy férfit(mennyire helyes stb).HA NAGYON SZERETED PERSZE.

2.Ha ezen nem tudsz változtatni,akkor bizony keress magadnak egy olyat,aki nem ez a tipikus "stírölöm a nőket".

Én is barátnőmnek megmondtam,hogy nem kell féltékenynek lennie,mert nincs mire..Én nagyon szeretem őt, de ő csak féltékenykedett az osztálytársára aki az exem is egyben..

Sok sikert

16/F

2010. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szeret még NEM VAK! Ne csodáld, hogy ellök magától, ha mindenen hisztizel. Én 5éve vagyok a barátnőmmel, imádom, sosem csaltam meg még egy csókkal sem, de a nőket megszoktam nézni.
2010. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adryska ***** válasza:

Minden pasi megnézi a nőket.Én 1ütt élek a pasimmal , de amikor elmegyünk vmerre ő is megbámul mkit.

Az elején én is kiakadtam veszekedtem...Mit értem el vele?Csak jól összebalhéztunk és ő nagy ló alatt érezte magát, hogy nini ez a csaj, milyen féltékeny...Tudom szar, nekem még most is, hidd el, de olyan pasi nincs, aki ne nézné meg a nőket.

Amúgy meg a csajok is megnézik a pasikat, akarva akaratlanul, de megnézik.

Azt szokták mondani, nem vakságot fogadunk, hanem hűséget...

Jó tanács--->Nézd meg te is a jó pasikat és ne vitatkozz vele,ha szereted, mert el fogod miatt veszíteni

Ha meg más nő érdekli őt, akkor meg nem kell utána sírni, idegeskedni miatta, mert nem lehetsz folyton a gatyája mellett, ha olyan úgyis lelép,ha meg szeret, akkor úgyis veled marad...

csinálj úgy, mintha ez téged nem érdekele, hogy ő "nézelődik"...Ez hidd el jobban fel fogja idegesíteni...

2010. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adryska ***** válasza:

Meg mi az , hogy nem olyan szerelemmel szeret?

Valaki vagy szeret vagy nem....

Nincs köztes....hogy én másképpen...

Hát az ilyen meg minek???

Találsz te jobbat is!

2010. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az utolsónak főleg:) Lehet, hogy tényleg én reagálom túl a dolgokat.
2010. szept. 15. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!