Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vörös rózsa, díszítve, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös rózsa, díszítve, vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Ti milyen vörös rózsát szoktatok adni a párotoknak? Olyat ami csak simán van maga a rózsa, vagy olyat ami még fel van díszítve egy kis zölddel, és színes papírral?
2010. szept. 15. 08:27
 1/4 komasa ***** válasza:
szerintem csak úgy simán, vagy egy szép szalaggal átkötve. Egyszerű és szép.
2010. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még a szallag sem kell. csak natúrban, hosszú szárral. A legromantikusabb.
2010. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is natúr, főleg, ha abszolút meglepetésként jön, akkor eszméletlenül lehet örülni neki! Párom múltkor várt mikor mentem haza a melóból, és kezembe nyomott egy szál rózsát. Leírhatatlanul jól esett!
2010. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha reggel a párnán hagyod, és mellé teszel egy szelet csokit is, az tuti siker :D

Egy szál virághoz egyébként sem való semmi extra csomagolás, hiszen pontosan azt sugallja: eszembe jutottál.

2010. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!