Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal 1, és fél hónapja megromlott a kapcsolatom. Nagyon azon van a hangsúj, hogy valakije van az miatt.Mikor rákérdezem mindig letagadja,hogy nincs.A napokban rátámadtam, hogy vége hagyjuk abba, mert nem leszek tartalék. Úgy éreztem hogy már csak a szex-ért jár hozzám.Tegnap nagyon beijedt, és találkozni akart velem. Találkoztunk is. Nagyon nagyot szeretkeztünk, viszont előtte hozzá kell tegyem ölelgetett, és nem egyszer mondta hogy szeret.Simogatott, és puszilgatott.Régen volt már ilyen.Nem én bújtam hozzá.Valahogy megéreztem, hogy megijedt, hogy elveszít.Viszont még mindig azt fújja, hogy nem tudja mi legyen velünk, mert sokat veszekedtünk,és megromlott emiatt a kapcsolatun.Mert hogy ha én annakidején nem viselkedek úgy ahogy viselkedtem, nem lesz ez közöttünk.Egyszerüen nem tudom eldönteni mi lehet.Nem tud kettönk közül válaztani/én+egy másik lány/Biztos hogy szeret még mert érzem, de akkor miért csinálja ezt.lehet nincs is másik lány?De akkor miért hanyagolt el?Ha megkérdem, hogy mi legyen váljunk szét, mindig mondja,hogy nem akar elveszíteni.SZóval nem értem mit akar, vagy mi legyen,mert nekem sem jó az lelkivilágomnak, hogy osztozok valakivel rajta.Persze ez nem biztos,de olyat érzek, és nagyon szeretem ez a legnagyob baj,de hosszú távon ez így nekem nem jó.Megbeszélni meg már számtalanszor nekiálltam vele, de csak azt fújja hogy "-szeretlek,nem akarlak elveszíteni,meg azt sem hogy miattam szenvedj, mert nem olyan már a kapcsolat,viszont nem tudom mit tegyek, mert ha nem így viselkedsz nem így állnánk.SZóval nekem ez kínai!
2010. szept. 15. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts vele :) nemnormális
2010. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így is úgyis szakítás lesz a vége, de azért érdemes megbeszélni, hogy pontosan mi is a baj?! Nem tudtok jól beszélgetni? Nincs közös érdeklődésetek? A szex oké, de mi mást tudtok még együtt csinálni? Ha nincs mit együtt mit csinálni, miért nincs? Valamit nem tudsz elfogadni a párodban? Valamit ő nem tudelfogadni benned, veled kapcsolatban? Elemezzétek ki magatokat, mielőtt döntötök.
2010. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező.Szerintem neked a szorzótábla is kínai lenne.Pedig nem bonyolult a képlet.


1+1=2.Két barátnő nem lehet,az egyik a szerető,aki csak arra kell.Na vajon ki az...

2-2=0.Két szeretőt tartani szinte már pofátlanság.

1=1.Így is,úgy is csak arra kellesz.


Azt írod megromlott a kapcsolatotok egy éve.Akkor mi a francnak csüngesz a tökén.

2010. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsónak!

Köszönöm szépen ezt a kellemes, jóleső választ, de olvasd el előbb mit írtam, mert neked meg az olvasással vannak problémáid! nem írtam ilyet,hogy 1 éve romlott meg a kapcsolat, hanem azt írtam hogy 1, és fél honapja, de nem baj.Neked meg a nyelvtan lenne a nehéz tantárgy:)

2010. szept. 15. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem voltam kicsinyes,és nem számoltam bele azt a fél hónapot.Ezért már ne vessz belém.
2010. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátommal 6 hete megromlott a kapcsolatom. - hát nem elegánsabb így?
2010. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
SZerintem te jobban szenvedsz mint én.Talán a világra haragszol?Vagy önmagadra...Azért köszi a választ!
2010. szept. 15. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te haragszol rám.Felhúztad a kis pofazacskódat mert rádöbbentettelek,hogy csak ágyas vagy.De nem én teszem ezt veled,hanem az exed akivel 1,5 hónapja megromlott a kapcsolatod.És ez nem tetszik.Megértem.Más nőnek se tetszene,ha egy férfi ge*itartálynak használná.
2010. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
fú de közönséges ember vagy :S
2010. szept. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!