Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, általában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, általában miért féltek összejönni a jóbarátotokkal?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Igazából ez nem is egy kérdés, hanem egy tapasztalat megosztás. :) Szóval eddig úgy voltam vele, hogy fiú jóbarátom sok van. És hát van a mostani párom, ő is közéjük tartozott. Soha nem tudtam volna rá úgy tekinteni, mint egy pasira, hanem mint barátra. És hát már egy jó ideje együtt vagyok vele, és most vagyok a legszerelmesebb életemben először :)

Lányok, ti voltatok ár ilyen helyzetben?

Ha nem,akkor ne tartsatok tőle, próbálkozzatok meg vele:)


2010. szept. 14. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer jöttem össze egy barátommal, akire azt mondtam előtte, hogy barátnak nagyon jó de ennyi, pasiként nem gondoltam rá, csak egyszer, amit meg is tudott és összejöttünk. Sőt... Mielőtt összejöttünk pont arról kérdeztem, hogy az alakuló kapcsolatával mi van. Majd egy idő után beleszerettem, ő pedig eldobott. Barátok maradtunk, de az azt jelenti már csak, hogy köszönünk, nem tudok rá úgy nézni, mintha nem lett volna köztünk semmi, ő pedig biztos azt hiszi, hogy vissza akarom őt szerezni...
2010. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert nem csak a barátomat veszítettem el szakítás után hanem a legjobb barátomat is.


16/L

2010. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az ilyenekben az a vicces, h még mielőtt összejönnek, az egyik fél rögtön azon gondolkodik h milesz szakítás után...
2010. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer összejöttem fiú jó baráttal, dobott, és csak most, két év után vagyunk úgy, hogy nem csak köszönünk egymásnak, hanem rendesen tudunk beszélgetni egymással. Nem azért, mert én úgy lettem volna vele, hogy vissza akarom őt kapni, szimplán csak kicsit kellemetlen volt számunkra a beszélgetés.

Összejöttem egy másik baráttal is, szintén dobott. Vele könnyebben maradtam beszélő viszonyban, viszont az egész tavalyi nyaramat elcseszte a szakítással, végig nagyon rossz kedvem volt.

Volt 2 olyan fiúbarátom is, akikkel összejöhettem volna, az egyik még szerelmes is volt belém, de nem tettem, nem akartam többször ugyanazt a hibát elkövetni, és most sokkal jobb a kapcsolatunk, mert így idővel már tényleg csak barátok vagyunk egymásnak.

A jelenlegi páromra először nem barátként tekintettem, hanem potenciális jelöltként, kezdettől fogva megőrültem érte, egy hónappal a megismerkedésünk után össze is jöttünk, lassan 7 hónapja együtt vagyunk és nagyon jól megvagyunk, az abszolút Nagy Ő :) És egyben a legjobb barátom is.

18L

2010. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!